Keď sa v auguste 2020 objavila v službe Apple TV+ prvá séria seriálu Ted Lasso, pravdepodobne nikto neočakával, aká bude úspešná. Napriek tomu si tento americký tréner získal srdcia divákov po celom svete a v uplynulých rokoch sme sa dočkali druhej a čoskoro aj tretej série. Ted Lasso sa opäť vráti na televízne obrazovky už 15. marca 2023. Teraz si môžete pozrieť prvý oficiálny trailer, ktorý odhaľuje pokračovanie príbehu.

V tretej sezóne Teda Lassa by sme mali sledovať futbalový klub AFC Richmond, ako sa vracia do anglickej Premier League. Hoci čelí veľkým očakávaniam, napokon skončí v tabuľke na poslednom mieste. Zaujímavá je aj postava Nata, ktorý po novom spolupracuje s konkurenčným tímom West Hamom United.

Práve v jeho neprítomnosti sa stane novým asistentom trénera tímu Roy Kent, bývalá hviezda klubu AFC Richmond. Ted Lasso zostáva na svojom mieste, pričom okrem vedenia futbalového tímu musí riešiť svoje vlastné problémy s rodinou. Zabudnúť tiež nemôžeme na postavu Rebeccy, ktorá by sa mala aj naďalej snažiť zničiť Rupertov klub a tiež Keeley, ktorá rozbieha vlastnú PR agentúru.

Tešiť sa teda môžeme na množstvo zvratov ale tiež zábavných scén, ktoré sú pre Teda Lassa ikonické. Pozrite si trailer pod týmto odstavcom a napíšte nám do komentára, či sa vám páči alebo nie. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

Prečítajte si tiež  Oficiálny merch Ted Lasso príde už o pár týždňov, na dresy Richmond si však budete musieť počkať dlhšie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here