Len pred týždňom sme písali článok o tom, ako seriál The Last of Us prekonal všetky očakávania a v rámci premiéry si ho pozrelo až 4,7 milióna divákov. Bol to zároveň nový rekord pre novo-uvedený seriál, ktorý nikto neprekonal od roku 2010 a príchodu série Boardwalk Empire. Ako ale teraz naznačuje portál TVline, rekordy prepisovala aj druhá epizóda The Last of Us.

Hľadáte kvalitný transparentný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

HBO ešte nikdy pred tým nedokázalo dostať pred televízne obrazovky v druhý týždeň od vysielania premiéry toľko ľudí, ako práve pred The Last of Us. Aby sme boli konkrétnejší, snímok si v nedeľu večer pozrelo až 5,7 milióna divákov prostredníctvom HBO a lineárnych televíznych vysielaní v USA.

Nárast predstavuje v tomto prípade až 22 % oproti minulotýždňovému debutu, čo je zároveň najväčší nárast publika, aký zaznamenal ktorýkoľvek seriál z dielne HBO v 50-ročnej histórii služby. My len doplníme, že HBO bolo založené v roku 1972.

Služba zároveň dodáva, že prvú epizódu si síce počas premiéry pozrelo 4,7 milióna divákov, no ich počet vzrástol v priebehu týždňa až na 18 miliónov, čo je zhruba 400 percentný nárast.

Pravdepodobne ani filmári nepredpokladali, že seriál The Last of Us, ktorý vznikol podľa hernej predlohy zažije až takýto dramatický úspech.

Kúpte si HBO Max výhodnejšie. Služba bude zdražovať 

Pokiaľ ste seriál nevideli, do služby sa môžete zaregistrovať kliknutím na tento odkaz. Mesačné predplatné HBO Max štartuje na úrovni 6,99 €, no ak zaplatíte za celý rok, ušetríte až 34 %. Predplatné vás vyjde na 54,99 € namiesto 83,88 €.

Za zmienku tiež stojí, že platforma HBO Max začala v USA zdražovať, pričom existuje pravdepodobnosť, že tento trend dorazí aj ku nám na Slovensko. Ak teda chcete mať tú najlepšiu možnú cenu, ročné predplatné sa javí ako najlepšia voľba.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  V obchode sa objavilo puzdro pre "Nový iPad 2021". Zatiaľ ale nebol predstavený
Môže ťa zaujímať
- Reklama -