Ďakujeme za vašu priazeň. V roku 2021 chystáme množstvo noviniek

Projekt svetapple.sk bol založený ešte v roku 2014. S mnohými prestávkami sme sa dopracovali až do leta 2019, kedy sme sa rozhodli pre veľký „reštart“. Zmenili sme dizajn, zvýšili kvalitu obsahu a začali prinášať vlastné koncepty.

Rok 2020 bol pre nás prelomový, nakoľko sme webu obetovali stovky hodín práce. V priebehu posledných 12 mesiacov sa to neprejavilo len na výraznom náraste návštevnosti, ale aj na vašej spokojnosti s obsahom. A to je to hlavné.

Sme veľmi radi za takéto fantastické publikum a prajeme vám čo najpríjemnejšie prežitie Vianočných sviatkov. Zostaňte zdraví, užite si oddych a pod stromčekom nájdite svoje vysnívané Apple zariadenie.

Z tohto miesta vám chceme zároveň prisľúbiť, že sa nezastavíme ani v novom roku a už teraz pracujeme na zaujímavých novinkách a spoluprácach. Máte sa na čo tešiť. Ostaňte preto naladení a sledujte nás naďalej.

Róbert Hallon, (spoluzakladateľ)

Prečítajte si tiež  Apple vydalo iOS 11.1 beta 2
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.