Apple je spoločnosťou, ktorá je vo svete obľúbená nielen kvôli dokonalým produktom, ktoré sa nachádzajú na každom rohu, ale aj vďaka výborným službám, pomocou ktorých nám každý jedeň deň spríjemňuje život. Rovnako je tak aj majstrom v propagácii, a keď sa to dá celé nejako dokopy, vznikne z toho napríklad takéto vynikajúce video!

Nové Apple video Best of 2016!

Rok 2016 nebol úspešný len na skvelé produkty či služby, prípadne systémové aktualizácie. Bolo tu toho oveľa viac, ale asi nikto by nečakal, že to bude propagovať práve Apple. Je síce pravda, že táto reklama z časti propaguje službu Apple Music, ale hlavná vec, o čo v nej ide je predovšetkým hudba, filmy, aplikácie, Podcasty a podobne, skrátka všetko, čo si môžeš zakúpiť v obchode iTunes Store, AppStore či iBook Store.

- Reklama -

Apple propaguje proste to najlepšie, čo sme mali tento rok k dispozícií a to najúspešnejšie, čo sme si mohli pozrieť, vypočuť či zahrať. Celá reklama je veľmi dobre vymyslená a dynamická. Spot je ale jednoduchý tak, ako to máme radi. Apple je skrátka majster svojho remesla. Čo najlepšie v roku 2016 si si vypočul ty?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.