Aj keď ho spoločnosť Apple predstavila ešte v roku 2020, dodnes ide o fantastický počítač. MacBook Air s proc esorom M1 ponúka optimálny výkon za skvelú cenu, ktorá je navyše nižšia než obvykle. Počítač sa totiž dostal do poriadneho zvýhodnenia.

Zatiaľ čo ho spoločnosť Apple predáva dodnes za odporúčaných 1 199 €, niektorí predajcovia vám ho ponúknu už od cca 1 000 €. Nejde pri tom o žiaden podvod – ide o autorizovaného predajcu technologického giganta.

Samozrejme, v tomto prípade ide o plnohodnotnú úplne novú verziu a nie žiaden repas. Aj pri ušetrení 129 € platí štandardná 24 mesačná záruka. Tak na čo ešte čakáte? Najvýhodnejšie ponuky nájdete tu.

Základný MacBook s procesorom M1 má k dispozícii perfektný Retina displej s vysokým rozlíšením, výkon, ktorý vám bude stačiť aj na náročnejšie grafické úlohy či batériu, ktorej výdrž dosahuje bez problémov až 17 hodín na jedno nabitie. Je to skrátka stroj pre podnikateľa aj študenta.

MacBook Air sivý z roku 2022 M1 položený na modrom stole
Zdroj: Unsplash / Daniel Romero

Už v minulosti sme písali o tom, že za túto cenu je to azda najrozumnejšia možná voľba, ako začať s platformou macOS. Uvidíme, dokedy bude spoločnosť Apple tento počítač predávať. Podľa našich zistení ide totiž o najžiadanejší MacBook na slovenskom trhu.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Základný iPhone 15 sa odhaľuje na ďalších fotkách. Androidy sa môžu začať triasť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -