V súčasnej dobe je veľmi populárne keď dve spoločnosti navzájom nejakým spôsobom kooperujú a je jedno, že jedna z nich sa zaujíma predovšetkým o módu a športové doplnky, no a tá druhá o predaj smartfónov, tabletov či počítačov. V konečnom dôsledku to môže mať buď dobrý alebo zlý efekt. Zdá sa ale, že medzi Apple a Nike to skutočne funguje. Spolupráca pomocou rôznych aplikácií tu už je dlhé roky, no ten posledný bola predstavená edícia Apple Watch Nike+ a s ňou dnes prichádzajú aj 4 nové náramky!

Zlaď sa

Na svete sú takí ľudia, ktorým je úplne jedno, čo majú na sebe. V podstate potrebujú využiť len funkčnú stránku veci a pre tých určite nové 4 športové remienky pre Apple Watch nebudú. Ide totižto len o módny doplnok a nájdeme tu nové farby, ktoré sa zhodujú s novou kolekciou tenisiek Nike Air VaporMax Flyknit ponúkajúce perforovaný dizajn. Farby, ktoré tu Nike zvolilo sú údajne inšpirované odtieňmi oblohy od východu slnka, do jeho západu. Musme povedať, že na pohľad vyzerajú veľmi moderne a aktuálne a ak ich budeš nosiť na ruke, určite sa nebudeš mať za čo hanbiť.

- Reklama -

Tieto nové remienky budú v predaji už od prvého júna, takže prakticky o pár dní. Ak budeš mať o ne záujem, priprav si pomerne mastných $49. Možno to nie je vysoká suma, avšak za takýto náramok, ktorý je vlastne len kúskom gumy nám príde prehnaná. Väčšina používateľov bude aj tak siahať po druhovýrobe z Číny, takže keby cenu v Apple znížili, možno by si remienky našli omnoho viac záujemcov. Samozrejme remienky kúpiš buď na stránkach www.apple.com alebo u iných autorizovaných predajcov Apple.

Každopádne je spolupráca medzi Apple a Nike veľmi zaujímavá a budeme ju samozrejme sledovať aj naďalej. Zatiaľ ide skôr o spoluprácu, kedy vznikajú praktické športové produkty a doplnky, avšak neskôr by mohla byť pokojne kolekcia náramkov, ktorá nemá so športom nič spoločné a ani s edíciou Nike +. Mohla by prísť len tak s logom Nike, ľudia milujú Nike!

Nike - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.