Pokiaľ ste športový nadšenec a radi povedzme beháte, pravdepodobne poznáte aj aplikáciu Nike Run Club. Tá je dostupná pre Apple Watch už niekoľko rokov. Dnes však prichádza veľká zmena Nike Run Club po novom stiahnete už ako nezávislú aplikáciu na Apple Watch! Môže za to WatchOS 6.

Nike Run Club po novom stiahnete už ako nezávislú aplikáciu na Apple Watch!

Nová aktualizácia hodiniek od spoločnosti Apple priniesla jednu zásadnú vec. WatchOS 6 má svoj vlastný AppStore. Po novom teda nemusíte všetky aplikácie nutne inštalovať cez iOS, respektíve váš iPhone. Všetko môžete urobiť priamo v hodinkách s tým, že tieto appky budú fungovať nezávisle na vašom smartfóne, ktorý nosíte vo vrecku. No a presne to urobila aj spoločnosť Nike so svojou populárnou aplikáciou na behanie, Nike Run Club.

- Reklama -

Po novom je už dostupná v internetovom obchode pre hodinky Apple Watch, vďaka čomu si ju sem môžete stiahnuť a vďaka čomu bude fungovať úplne nezávislé na akomkoľvek inom zariadení. Už jednoducho nebudete potrebovať k tomu aby bežala operačný systém iOS. Samozrejmosťou ale je, že tu ostávajú všetky jej funkcie, ktoré ste doteraz používali.

Nike Run Club po novom stiahnete už ako nezávislú aplikáciu na Apple Watch! - svetapple.sk

No a ako sa k samotnej aplikácii dostanete? Je to veľmi jednoduché. Stačí ak si zoberiete do ruky vaše hodinky Apple Watch a v menu otvoríte App Store. Pomocou diktovania zadáte do vyhľadávania Nike Run Club a akonáhle vám ju hodinky vyhodia, jednoducho ju stiahnete.

Po inštalácii vás bude vítať ako úplne nová aplikácia. Budete tu teda musieť vykonať všetky potrebné nastavenia. Dôležité je ale podotknúť, že tu nie je nutnosť prihlasovať sa k účtu Nike, čo by mohlo byť na malom displeji Apple Watch predsa len trochu problematické. Jednoducho len zadáte svoje rôzne osobné údaje ako aj potvrdíte súhlas so sledovaním vašej polohy. Nike na základe týchto údajov celú aplikáciu nastaví aby vám počas vášho behu poskytovala tie najreálnejšie a najpresnejšie výsledky. Ak teda radi športujete alebo beháte a máte hodinky Apple Watch, môžete si stiahnuť Nike Run Club. Bude fungovať samostatne a nezávisle…

Nike Run Club po novom stiahnete už ako nezávislú aplikáciu na Apple Watch! - svetapple.sk
Nike Run Club po novom stiahnete už ako nezávislú aplikáciu na Apple Watch! – svetapple.sk
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here