AirPods Pro od spoločnosti Apple patria dlhé roky medzi najlepšie bezdrôtové slúchadlá na trhu. Majú špičkový zvuk, kvalitné funkcie vrátane ANC a dlhú výdrž batérie na jedno nabitie. Pokiaľ si chcete užiť ich prvotriednu kompatibilitu s ostatnými Apple zariadeniami na vlastnej koži, ešte stále si ich môžete kúpiť. Dostupné sú po kliknutí na tento odkaz za absolútne fantastickú cenu.

Pre tých čo nevedia, AirPods Pro prvej generácie sú štupľové slúchadlá, ktoré sú určené pre tých najnáročnejších zákazníkov. Ich súčasťou je menič s nízkym skreslením a vysokým zosilňovačom, vďaka čomu sa môžete tešiť na špičkové prehrávanie skladieb. AirPods Pro sú tiež povestné pre svoje perfektné ANC a režim transparentného posluchu. V praxi ide o mimoriadne univerzálne zariadenie, ktoré dáva zmysel.

Čo sa týka ceny, tak tá sa v čase uvedenia na trh pohybovala na úrovni 279 €. AirPods Pro teda nikdy nepatrili do kategórie lacných slúchadiel. Po kliknutí na tento odkaz ich však kúpite od 205 €. Je to podobná čiastka, akú by ste zaplatili za síce novšie, ale technologicky „zaostalejšie“ AirPods 3. generácie. AirPods Pro sa preto určite oplatia viac.

AirPods Pro ponuka akcia
Zdroj: Unsplash / David Levêque / Auguras Pipiras (úprava redakcie)

Ich štandardná výdrž batérie dosahuje cca 4 – 5 hodín v závislosti od spôsobu používania, pričom spolu s nabíjacím puzdrom sa dostanete na hranicu 24 hodín. AirPods Pro 2 tiež disponujú rýchlym nabíjaním, vedia vám sprostredkovať priestorový zvuk a perfektne si rozumejú so všetkými ostatnými Apple zariadeniami.

A ak by ste chceli novšiu generáciu AirPods Pro 2, ktorú spoločnosť Apple predstavila v septembri 2022, aj tú môžete získať za prekvapivo výhodnú cenu. Zariadenie sa štandardne predáva od 299 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho kúpite od 230 €.

AirPods Pro 2 generácie
Zdroj: YouTube / zollotech (úprava redakcie)

AirPods Pro 2. generácie sú po vizuálnej stránke skoro rovnaké, ako AirPods Pro 1. generácie, no nájdete v nich o cca 1,5 hodiny lepšiu výdrž batérie, zhruba 2x lepšie ANC, reproduktory v nabíjacom puzdre či možnosť ovládania hlasitosti priamo na nabíjacích stopkách. Z nášho pohľadu ide teda za príplatok na úrovni 30 – 45 € možno aj o lepšiu voľbu. Rozhodnutie ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 Pro zrejme pochová funkciu, ktorá je na jablkových telefónoch od samého začiatku
Môže ťa zaujímať
- Reklama -