Native Union tento týždeň oznámila znovuzrodenie niekdajšieho hitu na poli doplnkov. Firma prináša obaly na slúchadlá AirPods po vzore dizajnu ikonických „ponožiek“ na iPod. Spoločnosť tak reaguje na 20. výročie predstavenia legendárneho prehrávača od Apple.

Prečítajte si tiež  Takto vyzerá vzácny prototyp iPodu prvej generácie

Apple začal predávať „iPod Socks“ ešte v roku 2004. Návleky, ktoré označil sám Steve Jobs za revoluťný produkt boli predávané v setoch po 6 kusov za cenu 29$. Napriek tomu, že návleky boli určené pre iPod, užívatelia si ich rýchlo obľúbili a stali sa všestrannými obalmi pre iPody, prvé generácie iPhonov a iné Apple produkty.

Nové návleky nesú názov „AirPods Beanies“ a disponujú podobným dvojfarebným dizajnom ako pôvodné iPod socks. Dostupné sú v štyroch pastelových variantoch a to Glacier, Peach, Indigo a Sage. Navrhnuté sú tak, aby sa do nich vmestil každý model slúchadiel AirPods, vrátane nových AirPodov tretej generácie a modelu Pro.

AirPods

Návleky slúžia ako ochrana pred poškriabaním nabíjacieho puzdra alebo ako jednoduchý štýlový doplnok. Dostupné sú zatiaľ na oficiálnom e-shope Native Union, kde si ich môžete objednať za cenu 19,99$ za set všetkých štyroch farieb.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -