Jeden z najznámejších českých youtuberov Petr Mára sa dostal medzi prvými ku novému headsetu Apple Vision Pro, ktorý je v súčasnosti dostupný len na americkom trhu a aj to v dosť obmedzenom počte.

Toto zariadenie sa štandardne predáva od 3 499 $ (bez dane) a môžeme ho označiť za vstup spoločnosti Apple do sveta VR / AR, pre ktorý doteraz neposkytovala žiadne hardvérové riešenie. Apple Vision Pro má samozrejme špičkový výkon vďaka čipu M2 a jeho používateľské prostredie vzdialene pripomína MacBook.

Problémom však je, že jeho vývoj a takisto vývoj celej platformy VisionOS je v tejto chvíli v podstate len na začiatku, čo znamená, že má k dispozícii obmedzené množstvo apiek, funkcií a niektoré veci nemusia fungovať stopercentne.

Napriek tomu, ale ide o mimoriadne zaujímavý produkt, ktorý určite zaujíma aj množstvo z vás a pokiaľ sa chcete pozrieť na to, čo všetko ponúka v podaní Petra Máru, teraz na to máte fantastickú príležitosť. V skoro polhodinovom videu vám vysvetlí všetko dôležité.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple nám tajil niečo o AirPods: Chceli by ste takéto farebné varianty?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -