Spoločnosť Apple predstavila AirPods 2. generácie, ktorých cena vyskočila až na hranicu 300 eur. Taktiež žiaľ platí, že AirPods Pro prvej generácie skončili a ich nákup už čoskoro nebude možný. Práve preto je teraz tá najlepšia možná chvíľa na to, aby si prvé AirPods Pro zaobstarali za extrémne nízku cenu. Ušetríte tretinu a stále dostanete perfektný hardvér.

Aby sme boli konkrétnejší, AirPods Pro, ktoré boli predstavené v roku 2019 a neskôr v roku 2021 prešli drobnou aktualizáciou, Apple predávalo za 279 eur. Slúchadlá sú ale k dispozícii aj u iných predajcov, kde sú ponúkané v rôznych akciách.

Hneď na začiatku dávame do pozornosti, že ide o vylepšený model z roku 2021, ktorý podporuje MagSafe nabíjanie. Druhá vec, ktorú by ste mali vedieť je, že pri jeho nákupe ušetríte až 27 %. AirPods Pro (MLWK3ZM/A) tak získate od pomerne príjemných 202,00 € s DPH.

A pokiaľ by sa vám uvedené e-shopy nepozdávali, AirPods Pro majú v akcii aj autorizovaní predajcovia Apple. U nich si za zariadenie priplatíte o 29 eur viac, takže finálna čiastka dosahuje 219,00 €. Aj tak ale ide o ponuku, ktorá sa podľa nášho názoru neodmieta.

V súčasnosti žiaľ nevieme povedať, dokedy bude táto ponuka platiť. Vzhľadom na to, že sa vypredávajú skladové zásoby a Apple ich už zrejme nebude dopĺňať si ale trúfame uviesť, že máte poslednú šancu na takýto výhodný nákup.

Instagram Banner
Prečítajte si tiež  Na svete sú prvé AirPods s USB-C. Apple v nich túto koncovku začne používať pravdepodobne už čoskoro
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here