Spoločnosť Apple vydala novú aktualizáciu firmvéru pre slúchadlá AirPods Pro 2. Najnovšia aktualizácia sa vzťahuje na všetky modely druhej generácie, vrátane slúchadiel s Lightning portom aj USB-C.

Nový firmvér má verziu 6F7, ktorá prichádza približne po šiestich mesiacoch po verzii 6B34, ktorá bola vydaná v novembri minulého roka. Je však nutné podotknúť, že nová aktualizácia sa nevzťahuje na prvú generáciu AirPods Pro.

Ako aktualizovať firmvér pre slúchadlá AirPods? 

Pokiaľ vás zaujíma, ako sa firmware do slúchadiel AirPods inštaluje, odpoveď je jednoduchá – deje sa to automaticky. Tento proces nevyvoláte žiadnym manuálnym spôsobom, čo je možno aj tak trochu škoda. Jedine čo môžete urobiť je, že mu trochu pomôžete. Urobíte to tak, že svoje bezdrôtové slúchadlá pripojíte k iPhonu.

Stačí ich teda používať a po niekoľkých dňoch sa samé od seba aktualizujú. Pomôcť môže tiež to, keď ich v blízkosti iPhonu zapojíte do nabíjačky.

AirPods Pro 2
Zdroj: YouTube / Mark Spurrell / Max Tech (úprava redakcie)

Ak vás zaujíma, čo prináša nová verzia firmvéru pre AirPods Pro 2. generácie, máme pre vás zlé správy. Spoločnosť Apple totiž nezvykne poskytovať žiadne bližšie podrobnosti ku takto malým opravám a presne tak tomu je aj v tomto prípade.

Na základe skúseností však môžeme predpokladať, že sa zmena bude týkať najmä odstránenia niektorých sporadických chýb, optimalizácie výdrže batérie alebo vylepšenia spomínanej funkcie adaptívneho zvuku. Nechajme sa prekvapiť, čo nám prinesie čas.

A pokiaľ AirPods Pro 2. generácie ešte nemáte, teraz si ich môžete kúpiť za veľmi výhodnú cenu. Zariadenie sa štandardne predáva za 279 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho získate za 219 €, vďaka čomu krásne ušetríte.

Prečítajte si tiež  AirPods 4 sú na ceste. Zhrnuli sme všetko, čo o nich vieme

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -