Dnešný Apple Event s názvom „Unleashed“ nám v prvom rade priniesol osvieženie portfólia MacBookov, kde sa hlavnými aktérmi stali Pro modely v 14″ a 16″ verzii. Nestratili sa však ani slúchadlá AirPods, ktoré sa tiež dočkali predpokladaného refreshu.

Prečítajte si tiež  Apple práve predstavilo AirPods 3. generácie

Slúchadlá ponúkajú jemne prepracovaný dizajn s kratšími stopkami, čo pripomína drahšiu verziu AirPods Pro. Na konci však nenájdeme silikónové štuple ale iba klasické plastové zakončenie ako v prípade predchádzajúcej generácie.

AirPods 3. generácie samozrejme poskytnú špičkovú kvalitu prehrávania hudby a podcastov vďaka vylepšenej podpore basov prostredníctvom nového low distortion driveru a adaptívneho ekvalizéru. To čo však zaujme najviac, je jednoznačne konektivita so zvyšnými Apple produktami. Slúchadlá stačí jednoducho priblížiť k vášmu iPhonu o zvyšok sa postará inteligentný softvér.

Poteší aj výdrž batérie, ktorá v kombinácii s nabíjateľným puzdrom poskytne prehrávanie až na 30 hodín. AirPody tretej generácie poskytnú za 5-minútovú dobu nabíjania až hodinovú výdrž.

Aká bude cena za AirPods 3. generácie? 

To čo ale zaujíma azda každého fanúšika, je cenovka nových slúchadiel. V našich končinách sa suma za AirPods 3. generácie vyšplhala na 199,00 €. Nové slúchadlá sa tak zaradia presne medzi obidva momentálne dostupné modely, ak nepočítame high-endové AirPods Max.

Uvedená cena bola stanovená na základe rakúskeho Apple Online Store, ktorou sa zvyknú inšpirovať aj prémioví reselleri na našom trhu.

Na záver nám nezabudnite napísať do komentára, čo si o AirPods 3. generácie myslíte vy. Páčia sa vám nové slúchadlá alebo vás dizajnom, technológiami a spracovaním nepresvedčili? Sme zvedaví na všetky vaše názory a postrehy.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -