Apple síce ponúka svoje Apple AirPods za mimoriadne vysokú cenu, ale popri nich existuje ešte jeden produkt, ktorý má práve s AirPods veľa spoločné a predáva sa pod značkou Beats. Áno, hovoríme o slúchadlách BeatsX, ktoré boli predstavené ešte minulý rok a na ich príchod sme čakali pomerne dlho. Dnes sú už ale v predaji a my sa môžeme pozrieť na výborné video, ktoré nám ukáže viac a prezradí aj odpoveď na otázku, či sú lepšie ako AirPods. Poďme teda na to!

BeatsX

Slúchadlá od Beats sú trošku lacnejšie, no v podstate sú na rovnako vysokej cenovej úrovni ako bezdrôtové slúchadlá od Apple. BeatsX majú s AirPods spoločný čip Apple W1. Áno, už aj slúchadlá majú svoje vlastné procesory. Samozrejme, že aj toto zariadenie funguje na Bluetooth, ale obsahuje káblik, ktorý drží slúchadlá pokope.

- Reklama -

Tento káblik je navyše špeciálne navrhnutý tak aby sa niky nezamotával a tiež aby dobre držal na koži človeka počas prípadného športu či inej aktivity, počas ktorej zvyknú slúchadlá vypadávať z uší a niekedy aj na zem. My už to tu ale viac rozoberať nebudeme. Je to absolútna novinka a vieme, že zaujíma aj vás.

Presne preto by si si mal pozrieť následujúce video, ktoré ti nielen prezradí odpoveď na otázku, prečo sú BeatsX lepšie ako AirPods, ale tiež ukáže nové slúchadlá podrobnejšie. Poďme teda na to!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.