Pokiaľ by sme mali hovoriť o najdiskutovanejšom seriáli vrámci platformy Apple TV+, určite by to bola práve „The Morning Show“. Môže za to dlhodobá medializácia ale aj herecké obsadenie. V hlavnej úlohe sme tu mohli vidieť Jennifer Aniston, Reese Witherspoon či Steva Carella. Pozrite sa na to ako sa seriál natáčal.

Zákulisie „The Morning Show“

Tento seriál nebol len najdiskutovanejším ale určite aj jedným z najlepších. Nebudeme nikomu vnucovať náš názor. Ten nech si každý urobí sám. Vrámci nových Apple produktov si môže službu predplatiť na jeden rok úplne zadarmo.

- Reklama -

Nás ale príbeh bavil a evidentne aj 95% hodnotiacich divákov na Google. To je určite veľmi dobré na začiatok série. Apple pred niekoľkými hodinami zverejnilo video, ktoré ukazuje zákulisie z natáčania. Celé má skoro 4 minúty a pokiaľ ste „The Morning Show“ videli, nemali by ste ho vynechať.

Nachádzajú sa tu rozhovory so hlavnými postavami ako napríklad  Jennifer Aniston a Reese Witherspoon. Tak isto tu padli aj vyjadrenia od producentov, ktorý divákom mohli lepšie vysvetliť ciele, ktoré chceli svojim dielom dosiahnuť.

Apple si v "The Morning Show" robí reklamu pomerne často. Svoje produkty dáva v prieme na každý 32 záber.
Pozrite sa do zákulisia seriálu „The Morning Show“. – svetapple.sk

Jediný úspešný seriál po skončení prvej série z platformy Apple TV+

Pilotný diel si mohli diváci pozrieť ešte prvého novembra 2019. Celkovo séria obsahovala 10 dielov, ktorých dĺžka bola od 45-60 minút. Posledný diel Apple odvysielalo 20. decembra. Ohlásenie druhej série sa síce zatiaľ nekonalo. Je však skoro isté, že časom príde. Seriál bol totiž nominovaný na najrôznejšie ceny. Tie by mali byť vyhlásené už 19. januára.

Pokiaľ sa týmu alebo hercom z „The Morning Show“ podarí niečo vyhrať, bude to obrovský úspech pre platformu Apple TV+. Nakoľko len začína, hneď by získala ocenenia a to bola výborná reklama. Služba zatiaľ nemá šancu vrámci mesačného predplatného konkurovať Netflixu či HBO GO. Na jednú stranu je omnoho lacnejšia ale na stranu druhú má neporovnateľne menej obsahu. Nedávno pribudlo na konci týždňa len 74 minút nových show. Apple s tým bude musieť niečo robiť. Ideálnou cestou je natáčanie ďalších skvelých seriálov. Tešíte sa na ne?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.