Spoločnosť Apple dnes predstavila 10 víťazných fotografií zo súťaže Shot on iPhone Macro Challenge, ktorú spustila začiatkom tohto roka. Výzva mala za úlohu ešte viac spropagovať kvalitu a funkcie fotoaparátov aktuálnych vlajkových lodí jablkovej spoločnosti.

Prečítajte si tiež  Recenzia iPhone 13 Pro: Skutočný profesionál telom i dušou

Účastníci mohli posielať neupravené makrofotografie z iPhonu 13 Pro a iPhonu 13 Pro Max priamo z fotoaparátu, ale akceptované boli aj fotografie upravené prostredníctvom aplikácie Fotky od spoločnosti Apple alebo softvéru tretích strán.

Medzinárodná odborná porota preskúmala fotografie z celého sveta a vybrala 10 víťazných prác z Číny, Maďarska, Indie, Talianska, Španielska, Thajska a Spojených štátov. Všetky fotografie aj s názvami a menami autorov si môžete pozrieť na nasledujúcich obrázkoch.

Leaf Illumination – Trevor Collins, iPhone 13 Pro
HoneyComb – Tom Reeves, iPhone 13 Pro
Sea Glass – Guido Cassanelli, iPhone 13 Pro Max
The Final Bloom – Hojisan, iPhone 13 Pro Max
Hidden Gem – Jirasak Panpiansin, iPhone 13 Pro Max
The Cave – Marco Colletta, iPhone 13 Pro
Strawberry in Soda – Ashley Lee, iPhone 13 Pro
Volcanic Lava – Abhik Modal, iPhone 13 Pro
A Drop of Freedom – Daniel Olah, iPhone 13 Pro Max
Art in Nature – Prajwal Chougule, iPhone 13 Pro

Víťazné fotografie budú oslávené na webovej stránke spoločnosti Apple, na jej účte na Instagrame a ďalších miestach. Spoločnosť Apple tiež uviedla, že víťazné fotografie sa môžu objaviť v digitálnych a fyzických kampaniach spoločnosti, napríklad v predajniach Apple Store alebo na reklamných billboardoch.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -