Spoločnosť Apple po dlhých rokoch usporiadala mediálny event v pomerne netradičnom čase, ktorý prekvapil ľudí po celom svete. Pretože sa v USA koná Halloween, ktorý tamojšie obyvateľstvo berie veľmi vážne, firma pripravila konferenciu na 30. november o 17:00 miestneho času.

Pre Slovákov to však znamenalo len jediné. Namiesto klasickej „pohodičky“ a štartu konferencie o 19:00 sme si museli privstať a konferenciu pozrieť o 01:00 ráno. A keďže nie každý mal takúto možnosť, spoločnosť Apple samozrejme vytvorila aj samostatný záznam, na ktorom si celé video môžete pozrieť samostatne.

Technologická gigant predstavil na evente Scary Fast toľko noviniek z radov počítačov Mac, že sa im dozaista budeme venovať ešte niekoľko dlhých dní.

Celá udalosť bola z nášho pohľadu spracovaná na veľmi profesionálnej úrovni, pričom nechýbali ani prvotriedne efekty, ktoré sú pri tomto type prezentácie produktov tak trochu povinnosťou. Viac uvidíte na videu nižšie:

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  WhatsApp prichádza so zaujímavou novinkou. Poteší hlavne používateľov iOS
Môže ťa zaujímať
- Reklama -