Spoločnosť Apple po dlhých rokoch usporiadala mediálny event v pomerne netradičnom čase, ktorý prekvapil ľudí po celom svete. Pretože sa v USA koná Halloween, ktorý tamojšie obyvateľstvo berie veľmi vážne, firma pripravila konferenciu na 30. november o 17:00 miestneho času.

Pre Slovákov to však znamenalo len jediné. Namiesto klasickej „pohodičky“ a štartu konferencie o 19:00 sme si museli privstať a konferenciu pozrieť o 01:00 ráno. A keďže nie každý mal takúto možnosť, spoločnosť Apple samozrejme vytvorila aj samostatný záznam, na ktorom si celé video môžete pozrieť samostatne.

Technologická gigant predstavil na evente Scary Fast toľko noviniek z radov počítačov Mac, že sa im dozaista budeme venovať ešte niekoľko dlhých dní.

Celá udalosť bola z nášho pohľadu spracovaná na veľmi profesionálnej úrovni, pričom nechýbali ani prvotriedne efekty, ktoré sú pri tomto type prezentácie produktov tak trochu povinnosťou. Viac uvidíte na videu nižšie:

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone s Touch ID bez výrezu až v roku 2021. Tvrdí Ming-Chi Kuo.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -