Výzvy v Apple Watch predstavujú výborný prostriedok ako sa namotivovať k tréningu a plneniu kruhov aktivít. Spoločnosť Apple plánuje od soboty 1. januára 2022 ponúknuť novú výzvu na aktivitu pre jablkové hodinky s názvom „Vstúpte do nového roka„.

Prečítajte si tiež  Apple prichádza s novou aktualizáciou pre Apple Watch. Čo prináša watchOS 8.3?

V rámci tejto novoročnej výzvy budú musieť používatelia v januári sedem dní po sebe zatvoriť všetky tri fitnes kruhy. To znamená splniť všetky ciele týkajúce sa státia, cvičenia a pohybu počas jedného týždňa. Tie je však možné ešte predtým nakonfigurovať na konkrétne hodnoty.

Tak ako všetky výzvy Apple Activity Challenge, aj novoročnú výzvu bude sprevádzať ocenenie, ktoré si bude možné pozrieť v aplikácii Kondícia na iPhone alebo na hodinkách. Bonusom bude aj séria animovaných nálepiek, ktoré bude možné použiť pre iMessages v aplikácii Správy.

Apple Watch aktivitaApple Watch aktivitaSpoločnosť Apple organizuje novoročnú výzvu už niekoľko rokov po sebe. Okrem Nového roka sa neskôr môžeme tešiť aj na výzvy za Deň Zeme, Medzinárodných parkov a mnoho iného. Zapájate sa do Apple výziev pre aktivitu aj vy? Podeľte sa s nami v komentároch.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -