Ak ste neverili/ neveríte v službu Apple TV+, najnovšie informácie vás môžu presvedčiť o tom, že má vysoké ambície, aby sa stala mimoriadne kvalitnou a úspešnou. Spoločnosť Apple podpísala zmluvu so Scott Free Productions, za ktorou stojí svetoznámy režisér, Ridley Scott.

Ridley Scott a Apple

Pokiaľ vás zaujíma, čo mal pred 36. rokmi spoločné Ridley Scott s Apple, odpoveď je jednoduchá. Bola to reklama „1984“, ktorá sa odvysielala počas Super Bowl. Tento legendárny televízny spot nie je označovaný len za jeden z najlepších, akými sa prezentovala firma z Cupertina. „1984“ je mnohými odborníkmi označovaná aj za jednu z najlepších reklám minulosti a dokopy získala až 7. cien. Posledná jej bola udelená v roku 2007. Bolo to Scottové dielo. Dnes sa dozvedáme, že tento režisér bude pracovať na obsahu pre Apple TV+.

Jeho produkčná firma podpísala zmluvu s cupertinským gigantom, vďaka ktorej môže začať vytvárať exkluzívne filmy a seriály. Pokiaľ by sme mali spomenúť zopár snímkov z dielne Scott Free Productions, mohli by sme hovoriť napríklad o „Top Gun“, „Alien“, „Black Hawk Down“, „The Martian“ a mnohých ďalších. Nepochybujeme o tom, že ste väčšinu z nich už videli a veľmi dobre ich poznáte. Jedná sa o televízne klasiky.

Aby sme povedali ďalšie dôležité informácie, jablková spoločnosť uzatvára zmluvy so slávnymi osobnosťami ako na bežiacom páse. V médiach sa už objavili informácie o spolupráci s tvorcami ako Alfonso Cuaron, Jason Katims, Lee Eisenberg, Oprah Winfrey, Justin Lin a ďalšími. Uvidíme, akým smerom sa teda bude Apple TV+ vyvíjať. Známi režiséri sú dobrým základom pre kvalitný obsah. Dúfajme, že sa ho aj dočkáme, držíme palce.

Ridley Scott bude po 36. rokoch opäť spolupracovať s Apple!
Ridley Scott bude po 36. rokoch opäť spolupracovať s Apple!
Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 7 a SE boli začiatkom roka najlepšie predávané inteligentné hodinky na svete
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.