Používaš Emoji? Všetci predsa používajú Emoji! Smajlíky ľudia doslova milujú a na sociálnych sieťach či v súkromných správach sú neodmysliteľnou súčasťou takmer každého, kto má iPhone a zvládne si ich nastaviť. Klávesnica pre iPhone ich ponúka stovky, či dokonca tisíce. Nájdeš tu rôzne nálady, predmety či dokonca situácie. Je to trend, ktorý neustupuje a v roku 2018 bude obohatený celkom o 67 nových ikoniek, ktoré budeš môcť používať aj ty! 

Nových 67 Emoji

Inými slovami sa dočkáme až 67 nových Emoji ikoniek, ktoré budeme môcť používať kedykoľvek to uznáme za vhodné. Nové Emoji sú teraz v štádiu schvaľovacieho procesu. Akonáhle nim prejdú (ak ním vôbec prejdú avšak pochybujeme, že by neprešli) objavia sa už v štandarde Unicode 11, ktorý vyjde v júni 2018. Vychádza to teda akurát na predstavenie mobilného operačného systému iOS 12, avšak nevylučuje sa ani to, že by sme sa ich mohli dočkať už o čosi skôr.

- Reklama -

Smajlíky si môžš bližšie pozrieť na tomto odkaze. Niektoré sú viac, no a niektoré zase menej zaujímavé. Každopádne sa tešíme, keď nám opäč raz pribudnú do našej klávesnice. ktoré sa ti páčia najviac?

Emoji - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.