Už koncom apríla sme vám priniesli správy o tom, že televízory spoločnosti Samsung dostanú plnú podporu Apple Music. Medzičasom sa sem služba pridala spolu s aktualizáciou systému a dnes prichádza ďalšie dôležité vylepšenie. To sa týka dodatočnej funkcie. Používatelia môžu po novom otvárať a sledovať texty prehrávaných skladieb.

Samsung televízory a Apple Music s textami piesní.

Celkom kvitujeme snahu spoločnosti Apple, dostať svoje služby aj na inteligentné televízory konkurenčných značiek. Jablková spoločnosť aktuálne nemá v ponuke takýto produkt a tak využíva iné možnosti, ktoré fungujú veľmi spoľahlivo. Pokiaľ vlastníte zánovný televízor od Samsungu, je dosť pravdepodobné, že sa v ňom už vyskytuje napríklad aplikácia Apple TV alebo Apple Music. Druhá menovaná je k dispozícii len niekoľko mesiacov. Hoci dokáže veľa, stále nebola „plnohodnotná“. Dnešným dňom sa to však mení.

V Cupertine sa ju rozhodli aktualizovať, vďaka čomu si používatelia môžu prezerať texty skladieb, ktoré práve hrajú na pozadí. Táto novinka pribudla len minulý rok do iOS 13 a okamžite si našla svojich priaznivcov.

V rámci ponuky Smart TV od spoločnosti Samsung bude funkcia dostupná pre všetky televízory, ktoré boli vyrobené od roku 2018 vyššie. Vyzerá veľmi podobne ako na iPhone či iPade. Pokiaľ máte doma nejakú Samsung Smart TV a Apple Music sa v nej nenachádza, môžete ju skúsiť nájsť v obchode s aplikáciami. Samozrejmosťou je nutnosť prihlásenia (pomocou Apple ID).

Ako hodnotíte softvérové služby od Apple na týchto zariadeniach? Napíšte nám do komentára svoju osobnú skúsenosť (pokiaľ ste ich mali možnosť vyskúšať)…

Samsung televízory dostávajú dôležité vylepšenie Apple Music.
Samsung televízory dostávajú dôležité vylepšenie Apple Music.

zdroj

Prečítajte si tiež  Nedostatok čipov stále pretrváva. Podľa analytikov bude pokračovať do konca roka
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.