Apple a Samsung sú na poli mobilných zariadení odvekí rivali. Okrem toho, že sa ich používatelia veľmi často urážajú v komentároch na sociálnych sieťach, v minulosti vzniklo mnoho súdnych sporov. Napriek všetkým týmto negatívam tieto dve firmy spolupracujú. Samsung a Apple spoločne prinášajú Apple Music do inteligentných televízorov…

Televízory Samsung dostanú Apple Music

Hoci môžu mnohí z vás Samsung akokoľvek nenávidieť je pravdepodobné, že doma používajú aspoň jeden výrobok od tejto spoločnosti. Je úplne jedno či ide o práčku, sušičku, chladničku alebo televízor. Juhokórejský gigant má v ponuke dobré produkty a sami používame jeho Smart TV. Ešte minulý rok sme sa tu dočkali podpory AirPlay 2, vďaka ktorej už v podstate nemusíme používať Apple TV (bola priradená k staršiemu televízoru).

Ako sa však zdá, partnerstvo medzi Applom a Samsungom ide ďalej a pokračuje hlbšie. Navonok sa tieto dve spoločnosti síce neznášajú, no vo vnútri s nadšením spolupracujú. Po novom bude vo vybraných televízoroch od Samsungu dostupná aplikácia Apple Music. Malo by sa jednať o modely z roku 2018 a novšie…

Televízory Samsung dostanú Apple Music. Pekný ale užitočný paradox.
Televízory Samsung dostanú Apple Music. – svetapple.sk

Aplikácia vyzerá veľmi podobne ako keď ju otvoríte na akomkoľvek Apple zariadení. Dnes už nájdeme v inteligentných televízoroch od Samsungu aj appku Apple TV, kde si môžete požičať/kúpiť film alebo seriál, prípadne používať službu Apple TV+.

Je to teda skvelý krok ktorý kvitujeme a sme radi, že napriek všetkým sporom máme takúto možnosť. Samsung zdieľal na svojom oficiálnom Twitter účte príspevok, kde spomína 60 miliónov skladieb a tisíce playlistov v jeho Smart TV vďaka Apple Music… Čo si o tom celom myslíte vy? Máte doma Samsung Smart TV?

Prečítajte si tiež  Je odolnejší iPhone 7 Plus alebo Galaxy S8+?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -