Tak ako to robíme na našom webe už niekoľko dlhých rokov, zaujímavosti zo sveta Apple sa po novom snažíme pridávať aj na Instagram. Kliknutím na tento odkaz sa dostanete priamo na náš profil, kde nás môžete začať sledovať.

Rozhodli sme sa vytvárať moderný, originálny a unikátny obsah, ktorý na Slovensku nemá obdoby. Neustále pridávame zaujímavé fotografie, grafiky, videá a príbehy zo Sveta Apple, vďaka ktorým budete vždy v obraze a taktiež sa naučíte niečo nové.

Celý obsah budeme postupne prispôsobovať vašim záujmom a tak isto sa už čoskoro môžete tešiť na súťaže o atraktívne a hodnotné ceny.

Samozrejme na to, aby bolo možné náš projekt realizovať a rozširovať ďalej potrebujeme v prvom rade vašu podporu. Kliknite teda prosím na tlačidlo Follow a pokiaľ poznáte ďalších Apple nadšencov vo vašom okolí, zazdielajte im náš profil. Budeme vám veľmi vďační.

Do pozornosti dávame taktiež YouTube kanál, kde to postupne ožíva a už čoskoro prídu na web zásadné novinky, ktoré sa vám budú dozaista páčiť – viac však prezradíme neskôr.

Ďakujeme za vašu podporu a návštevy a na oplátku vám sľubujeme veľké veci, ktoré projekt SvetApple.sk čoskoro prinesie. Ostaňte naladení, zdraví a pozitívni aj naďalej!

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: 6G sieť je na ceste. Úspešne ju otestovala táto krajina
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here