Druhý najväčší slovenský operátor O2 Slovensko predstavil viacero noviniek na september 2022. Týkajú sa O2 SMART Paušálov, Internetu na doma, O2 Fér aj výhodnejšej kúpy smartfónov. Novinka platí od dnešného dňa (6. september 2022), pričom zákazníci môžu získať väčšie paušály a domáci internet za cenu menších.

Aby toho nebolo málo, O2 bude ponúkať aj vyššie modelové rady smartfónov za cenu nižších. Novinkám sa nakoniec nevyhnú ani zákazníci služby O2 Fér s internetovým balíkom. Za pôvodnú cenu si budú môcť užívať až dvojnásobné množstvo mobilných dát.

„V septembri máme opäť dobré správy pre nových aj existujúcich zákazníkov O2. Noví zákazníci môžu získať za prenos čísla do O2 vyššie O2 SMART Paušály za ceny nižších. Podobne zvýhodňujeme aj službu domáceho internetu. A do tretice si môžu všetci zákazníci zakúpiť aj vyšší rad vybraných smartfónov za cenu nižšieho. Od septembra navyše zvýhodňujeme cenu internetu aj pre zákazníkov O2 Fér. V obľúbenom internetovom balíčku dostupnom pre zákazníkov s platbou na faktúru, ale aj s predplatenkou, zdvojnásobujeme objem dát pri nezmenenej cene,“ uviedol riaditeľ komerčného úseku Milan Morávek.

Vyšší O2 SMART Paušál za cenu nižšieho

Logo O2
O2

O2 od dnešného dňa zatraktívňuje prenos čísla do vlastnej siete formou ponuky vyššieho programu O2 SMART Paušálu za cenu nižšej.

Napríklad ak bude mať zákazník pri prenose čísla záujem o Modrý O2 SMART Paušál, O2 mu ponúkne v cene Modrého Strieborný O2 SMART Paušál so všetkými jeho výhodami, teda s výrazne väčším balíkom dát a jednou prémiovou aplikáciou v cene.

V prípade Zlatého O2 SMART Paušálu tak môže zákazník získať v tej istej cene výhody už dátovo neobmedzeného Titánového O2 SMART Paušálu. Zvoliť si môže ktorýkoľvek z ponuky O2 SMART Paušálov okrem Bieleho, pričom zvýhodnenú cenu získava až na 24 mesiacov.

Vyšší Internet na doma za cenu nižšieho

Podobne ako pri O2 SMART Paušále funguje aj zľava pre Internet na doma. Napríklad, zákazník pri aktivácii služby Strieborný Internet na doma získava zľavu, po ktorej je cena programu totožná ako pri nižšej tarife.

Zákazník tak získa za cenu Bieleho alebo Modrého programu službu Strieborného Internetu na doma. Zákazníkovi po úspešnom zriadení vybranej služby domáceho internetu a prenesení prvých megabajtov aktivuje O2 zľavu z mesačného poplatku vo výške 5 eur na alikvotné obdobie a ďalších 12 zúčtovacích období.

Zákazník získa takúto formu zľavy na ktorýkoľvek z ponuky programov služby okrem Bieleho a Modrého Internetu na doma.

Prečítajte si tiež  Apple bude pri iPhone 12 výrazne šetriť na batériách!

Vyšší rad smartfónu za cenu nižšieho

O2 svojim zákazníkom ponúkne od 6. septembra aj možnosť zakúpiť si vyšší modelový rad vybraných smartfónov za cenu nižšieho radu. Týmto spôsobom môžu zákazníci ušetriť pri nákupe telefónu sumu až 204 eur.

To znamená, že zákazník si za nižšiu cenu môže vybrať  paušál s vyšším bonusom na zariadenie a ešte navyše získať atraktívnu zľavu na nový 5G telefón.

Ponuku môžu využiť existujúci aj noví zákazníci, ktorí si aktivujú jeden z programov O2 SMART Paušál alebo O2 Dáta v termíne od 6. septembra do 6. novembra. Nárok na ponuku majú aj zákazníci, ktorí už využívajú zľavy na zariadenia v rámci svojich programov.

O2 Slovensko vyššia rada smartfónu za cenu nižšej
Zdroj: O2 Slovensko

Vylepšenie dátového balíka O2 Internet 1GB pre program O2 Fér

O2 s platnosťou od 6. septembra navyšuje objem dát v obľúbenom dátovom balíku O2 Internet z 1GB na 2GB pri nezmenenej cene balíka 5 eur mesačne. Zákazník dostane od tohto termínu k dispozícii nový vyšší objem dát a to bez ohľadu na to, kedy mu končí fakturačné obdobie alebo 30 dňový cyklus. Zároveň mu však ostane stav už spotrebovaných dát bez zmeny a zákazník pokračuje v spotrebe až do objemu 2GB.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -