Novú hernú službu Arcade predstavili v Cupertine ešte minulý rok. Aj keď od nej mali kompetentní veľké očakávania, v skutočnosti to podľa viacerých zdrojov skončilo fiaskom. To je samozrejme problém, ktorý treba vyriešiť. Služba má veľký potenciál, len ho treba správne uchopiť. Presne to teraz v Apple urobia.

Služba Arcade bude prepracovaná

Hoci jablková spoločnosť neudáva žiadne presné čísla ohľadom počtu predplatiteľov alebo celkových používateľov svojich služieb, odhaduje sa, že práve Arcade na tom nie je najlepšie.

Aj keď obsahuje obrovské množstvo rôznych titulov, ľudia ich v skutočnosti nehrajú a v drvivej väčšine si inštalujú iba niekoľko vybraných hier. Kompetentní sa preto rozhodli konať a v blízkej budúcnosti chcú zmeniť stratégiu, akou bude táto služba fungovať.

Herný ovládač od Apple? Už čoskoro zrejme realita.
Služba Arcade bude pravdepodobne prepracovaná. Momentálne je neúspešná.

Podľa uniknutých informácií Apple rozviazalo zmluvu s niektorými vývojárskymi štúdiami, ktorých tituly boli neúspešné a namiesto toho sa zamerala na kvalitné hry.

Podľa všetkého si spoločnosť bude dávať väčší pozor na obsah, ktorý by mal byť vo všetkých prípadoch oveľa zábavnejší a atraktívnejší. To by mohlo po čase pritiahnuť k Arcade oveľa viac predplatiteľov ako dnes.

Popravde sme si sami túto službu vyskúšali ešte koncom minulého roka. Aj keď nechceme spoločnosť Apple akýmkoľvek spôsobom kritizovať, po prvom mesiacmi sme na predplatné „nenabehli“. Naozaj sme tu nenašli takú formu digitálnej zábavy, ktorá by nás dokázala udržať pri telefóne celé hodiny. Snáď sa to zmení. Držíme palce.

Herný ovládač od Apple? Už čoskoro zrejme realita.
Služba Arcade bude prepracovaná. Momentálne je neúspešná.

zdroj

Prečítajte si tiež  Toto video natočené na iPhone XS Max vás posadí na zadok!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here