Apple ešte minulý rok spustilo hernú platformu Apple Arcade a hoci má pomalší začiatok, sme presvedčení o tom, že aj medzi čitateľmi nájdeme niekoho, kto si ju predpláca. Nachádza sa tu viac ako 100 herných titulov pričom sú všetky samozrejme vo verziách a bez reklám. Za 4,99€/ mesačne to znie ako zaujímavá ponuka. Ako si tu ale nájsť svoju obľúbenú hru?

Návod: Nájdite si v Apple Arcade svoju obľúbenú hru.

Povedzme si na rovinu, že keď má človek väčší výber, automaticky má aj väčší problém. Čo si stiahnuť a zahrať ako prvé? Apple začalo so 100 hrami, no dnes je ich tu podstatne viac. Nové tituly pribúdajú na mesačnej báze.

Aj keď sú skoro vo všetkých prípadoch len veľmi jednoduché, dokážu vás zabaviť na celé hodiny. Nebudete pri tom vyrušovaní otravnou reklamou, in-app nákupmi a podobnými nepopulárnymi súčasťami bezplatných hier z App Store.

Pokiaľ sa rozhodnete za Apple Arcade zaplatiť alebo len vyskúšate 30- dňovú trial verziu, mali by ste vedieť ako s platformou pracovať. Apple si uvedomuje, že to môže robiť niekomu problém a presne preto pripravilo na YouTube krátke video, ktoré vám pomôže nájsť si vaše (budúce) obľúbené hry. Máme tu niekoho, kto Apple Arcade aktívne používa aj dnes? Napíšte nám do komentárov, ako ste s ňou spokojní a či sa to za tých 4,99€/ mesačne naozaj oplatí.

https://youtu.be/Xqm4FElgJuM
Prečítajte si tiež  iPhone 12 Pro Max patrí medzi najlepšie smartfóny tohto roka
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.