Spoločnosť Speck sa rozhodla zameriať na segment, v ktorom videla obrovský potenciál. Predstavila sériu príslušenstva určeného pre AirTag, ktoré zákazníkov nepoteší iba prívetivou cenou ale aj nádherným dizajnom. K dispozícii sú až štyri odlišné možnosti, do ktorých si môžete umiestniť svoj lokalizátor. Zaujímavé sú všetky.

Speck Luggage Tag Pro

Prvým príveskom je Speck Luggage Tag Pro a ako už z jeho názvu vyplýva, hodí sa predovšetkým na cesty a batožinu. Bezpečne si ho môžete pripevniť ku svojmu cestovnému vybaveniu a okrem väčšej istoty na cestách sa môžete tešiť z elegantného a pomerne nenápadného dizajnu. Vďaka týmto vlastnostiam vám nebude prekážať a s cenou 29,95 $ (cca 24,6 €) prekoná aj riešenia od spoločnosti Apple. Veď posúďte sami.

- Reklama -

Speck Presidio SiliLoop

Ďalším jednoduchým, no stále veľmi pekným riešením je Speck Presidio SiliLoop. Svojim tvarom, materiálmi a vlastnosťami pripomína AirTag Loop od Apple, no v skutočnosti je jeho dizajn originálny. Prívesok si môžete pripnúť ako na kľúče tak aj na batožinu a poteší vás aj jeho základná cenovka, ktorá sa pohybuje na úrovni 14,95 $ (cca 12,3 €). K dispozícii je na výber samozrejme aj niekoľko farieb. Voľba tej najvhodnejšej zostáva na vás.

Speck Presidio SiliRing

Tento prívesok je v podstate z rovnakej edície ako Presidio SiliLoop, avšak jeho dizajn je mierne odlišný. Na upevnenie o kľúče alebo batožinu slúži efektný kovový drôtik a ako hlavný materiál bol použitý odolný a flexibilný silikón. Tak ako v predošlom prípade, aj tu si môžete vybrať rovno z niekoľkých farebných prevedení, pričom cena zostáva vždy rovnaká, 14,95 $ (cca 12,3 €).

Speck Presidio Carabiner

Ako sa hovorí, to najlepšie na záver. “Vlajkovou loďou” príslušenstva je Speck Presidio Carabiner a teda držiak vyrobený z lešteného hliníka, ktorý si ku svojej batožine pripevníte pomocou integrovanej karabíny. Nech si hovorí kto chce, čo chce. Toto riešenie nám pripomína staršie zariadenia od spoločnosti Apple a dizajn je doslova nádherný. Problémom však môže byť cena, ktorá je stanovená na 49,95 $ (cca 41 €) a to za takéto príslušenstvo nie je najmenej. Hold, za kvalitu sa ale platí!

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.