Podľa sobotňajšieho tweetu generálneho riaditeľa spoločnosti Apple prispeje firma pod jeho vedením bližšie nešpecifikovanú finančnú čiastku na podporu a pomoc pre zdevastované oblasti po tornádach, ktoré sa vyskytli v niektorých častiach strednej a južnej časti Spojených štátov amerických.

Aj keď bol Tim Cook s touto informáciou pomerne stručný a nedozvedeli sme sa žiadne konkrétne detaily, Apple sa pravidelne angažuje v podobných situáciach a snaží sa priložiť pomocnú ruku k dielu – či už finančne alebo inými spôsobmi.

Podľa spravodajstva CNN bolo od piatka večera až do sobotňajších ranných hodín v štátoch Arkansas, Illinois, Kentucky, Missouri, Mississippi a Tennessee zaznamenaných najmenej 30 tornád, ktoré si vyžiadali obete na životoch a rozsiahle materiálne škody.

„Súcitíme so všetkými, ktorých postihlo ničivé počasie a tornáda na juhu a stredozápade krajiny. Spoločnosť Apple prispeje na pomoc postihnutým oblastiam.“ – Uviedol Tim Cook.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.