Spoločnosť Apple robí pravidelne akcie „Today at Apple“ vo svojich pobočkách po celom svete. Obchody sú ale momentálne (s výnimkou Číny) zatvorené. Kompetentní sa teda rozhodli urobiť zmenu a celý koncept seminárov dočasne premiestnili na web. V krátkych videách sa môžete naučiť nové zaujímavé veci, ktoré sa následne budú dať zúžitkovať v praxi.

Ste doma? Apple spúšťa semináre Today at Apple online

Pokiaľ momentálne sedíte doma a nemôžete nič robiť, môžete sa aspoň niečo naučiť. Klasické semináre „Today at Apple“ momentálne vo svete nebežia ale premenili sa na „Today at Apple at Home“.

- Reklama -

Jablková spoločnosť urobila presne to, čo sme mohli očakávať. Tieto bezplatné akcie sú vo svete veľmi populárne avšak pokiaľ sú zatvorené obchody, konať sa nemôžu. Niektorí pracovníci z celého sveta však nateraz dostali príležitosť, vytvoriť vlastné unikátne videá, ktoré môžu byť užitočné pre každého používateľa.

Všetky si ich môžete pozrieť na internetovej stránke https://www.apple.com/today/feature/today-at-home. Zatiaľ sú tu iba 3 diely, avšak predpokladáme, že čochvíľa pribudnú ďalšie. Apple neinformovalo, v akom časovom rozpätí bude tieto videá pridávať. Nám sa však táto iniciatíva páči a vidíme v nej hneď dva plusy.

V prvom rade si človek môže nájsť zaujímavú zábavku a v druhom rade to funguje po celom svete. Ako sme už písali vyššie, Today at Apple bolo súčasťou pobočiek Apple Store. Tieto kamenné predajne však nie sú v každej krajine a tak si fanúšikovia nemohli na vlastnej koži odskúšať, ako seminár prebieha. V online forme to je to určite iné a stráca to svoje originálne čaro. Človek má aspoň určitú predstavu o tom, ako podobné veci fungujú….

Ste doma? Apple spúšťa semináre Today at Apple online
Ste doma? Apple spúšťa semináre Today at Apple online
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.