Spoločnosť Apple robí pravidelne akcie „Today at Apple“ vo svojich pobočkách po celom svete. Obchody sú ale momentálne (s výnimkou Číny) zatvorené. Kompetentní sa teda rozhodli urobiť zmenu a celý koncept seminárov dočasne premiestnili na web. V krátkych videách sa môžete naučiť nové zaujímavé veci, ktoré sa následne budú dať zúžitkovať v praxi.

Ste doma? Apple spúšťa semináre Today at Apple online

Pokiaľ momentálne sedíte doma a nemôžete nič robiť, môžete sa aspoň niečo naučiť. Klasické semináre „Today at Apple“ momentálne vo svete nebežia ale premenili sa na „Today at Apple at Home“.

Jablková spoločnosť urobila presne to, čo sme mohli očakávať. Tieto bezplatné akcie sú vo svete veľmi populárne avšak pokiaľ sú zatvorené obchody, konať sa nemôžu. Niektorí pracovníci z celého sveta však nateraz dostali príležitosť, vytvoriť vlastné unikátne videá, ktoré môžu byť užitočné pre každého používateľa.

Všetky si ich môžete pozrieť na internetovej stránke https://www.apple.com/today/feature/today-at-home. Zatiaľ sú tu iba 3 diely, avšak predpokladáme, že čochvíľa pribudnú ďalšie. Apple neinformovalo, v akom časovom rozpätí bude tieto videá pridávať. Nám sa však táto iniciatíva páči a vidíme v nej hneď dva plusy.

V prvom rade si človek môže nájsť zaujímavú zábavku a v druhom rade to funguje po celom svete. Ako sme už písali vyššie, Today at Apple bolo súčasťou pobočiek Apple Store. Tieto kamenné predajne však nie sú v každej krajine a tak si fanúšikovia nemohli na vlastnej koži odskúšať, ako seminár prebieha. V online forme to je to určite iné a stráca to svoje originálne čaro. Človek má aspoň určitú predstavu o tom, ako podobné veci fungujú….

Ste doma? Apple spúšťa semináre Today at Apple online
Ste doma? Apple spúšťa semináre Today at Apple online
Prečítajte si tiež  Apple predstaví nové iPady už o niekoľko dní. Vieme kedy ich môžeme očakávať
Môže ťa zaujímať
- Reklama -