Pokiaľ chodíte radi behať alebo cvičiť, pravdepodobne ste už počuli o slúchadlách Powerbeats Pro, ktoré vznikli presne pre tento účel. Ich konštrukcia je navrhnutá tak aby vám neprekážali a nevypadávali, no zároveň poskytli kvalitný hudobný zážitok. No a keďže má Beats rado farby, teraz nimi tento model trochu osvieži.

Ste fanúšikmi Powerbeats Pro? Čoskoro prídu v 4 nových farbách

AirPods sú síce kvalitné, no ich biela môže niekomu pripadať trochu nudná až sterilná. Presne preto sú tu teraz k dispozícii športové slúchadlá Powerbeats Pro, ktoré sa od 9. júna budú predávať aj v žltom, ružovom, červenom a modrom farebnom prevedení. Jedná sa o o absolútnu novinku a pokiaľ chcete mať štýl a zároveň hudobný pôžitok, určite tento nákup neoľutujete. Cena sa samozrejme nezmení. Na Slovensku sú dostupné za cca. 184€.

Ste fanúšikmi Powerbeats Pro? Čoskoro prídu v 4 nových farbách. Vyzerajú perfektne.

Výrobca neupravil žiadne parametre. Dá sa teda povedať, že okrem farby ostáva všetko pekne po starom. Powerbeats Pro ponúkajú až 9 hodín nepretržitého počúvania hudby alebo podcastov na jedno nabitie.

Akumulátor sa takisto nachádza aj v nabíjacom púzdre. Vďaka tomu celkovo získate až 24 hodín nepretržitého počúvania, ak bude mať 100%. Už za 5 minút dokážete baterku v slúchadlách doplniť na ďalšiu 1,5 hodinu počúvania. To sú veľmi silné benefity, ktoré by ste pri kúpe mali zohľadniť.

Zabudnúť nemôžeme ani na to, že Beats už niekoľko rokov vlastní spoločnosť Apple. Súčasťou PowerBeats Pro je teda aj výkonný čip Apple H1, ktorý vám sprostredkuje rýchlu a bezproblémovú konektivitu vrátane podpory hlasového asistenta Siri. Slúchadlá sú odolné voči potu a vote vďaka norme IPX4. Sami v redakcii ich používame a na šport ich môžeme len a len odporučiť.

Ste fanúšikmi Powerbeats Pro? Čoskoro prídu v 4 nových farbách. Vyzerajú perfektne.
Ste fanúšikmi Powerbeats Pro? Čoskoro prídu v 4 nových farbách. Vyzerajú perfektne.
Prečítajte si tiež  Nový iPhone SE 3 čelí prvým sklzom v dodávkach. Koľko si na neho budeme musieť počkať?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.