Pokiaľ chodíte radi behať alebo cvičiť, pravdepodobne ste už počuli o slúchadlách Powerbeats Pro, ktoré vznikli presne pre tento účel. Ich konštrukcia je navrhnutá tak aby vám neprekážali a nevypadávali, no zároveň poskytli kvalitný hudobný zážitok. No a keďže má Beats rado farby, teraz nimi tento model trochu osvieži.

Ste fanúšikmi Powerbeats Pro? Čoskoro prídu v 4 nových farbách

AirPods sú síce kvalitné, no ich biela môže niekomu pripadať trochu nudná až sterilná. Presne preto sú tu teraz k dispozícii športové slúchadlá Powerbeats Pro, ktoré sa od 9. júna budú predávať aj v žltom, ružovom, červenom a modrom farebnom prevedení. Jedná sa o o absolútnu novinku a pokiaľ chcete mať štýl a zároveň hudobný pôžitok, určite tento nákup neoľutujete. Cena sa samozrejme nezmení. Na Slovensku sú dostupné za cca. 184€.

Ste fanúšikmi Powerbeats Pro? Čoskoro prídu v 4 nových farbách. Vyzerajú perfektne.

Výrobca neupravil žiadne parametre. Dá sa teda povedať, že okrem farby ostáva všetko pekne po starom. Powerbeats Pro ponúkajú až 9 hodín nepretržitého počúvania hudby alebo podcastov na jedno nabitie.

Akumulátor sa takisto nachádza aj v nabíjacom púzdre. Vďaka tomu celkovo získate až 24 hodín nepretržitého počúvania, ak bude mať 100%. Už za 5 minút dokážete baterku v slúchadlách doplniť na ďalšiu 1,5 hodinu počúvania. To sú veľmi silné benefity, ktoré by ste pri kúpe mali zohľadniť.

- Reklama -

Zabudnúť nemôžeme ani na to, že Beats už niekoľko rokov vlastní spoločnosť Apple. Súčasťou PowerBeats Pro je teda aj výkonný čip Apple H1, ktorý vám sprostredkuje rýchlu a bezproblémovú konektivitu vrátane podpory hlasového asistenta Siri. Slúchadlá sú odolné voči potu a vote vďaka norme IPX4. Sami v redakcii ich používame a na šport ich môžeme len a len odporučiť.

Ste fanúšikmi Powerbeats Pro? Čoskoro prídu v 4 nových farbách. Vyzerajú perfektne.
Ste fanúšikmi Powerbeats Pro? Čoskoro prídu v 4 nových farbách. Vyzerajú perfektne.
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here