To, že v Apple sú veľmi šikovní aj na marketingových postoch už vieme dlhé roky. Majú dlhodobo tie najlepšie reklamy na svete a nehovoríme len o ich spracovaní, ale skôr myšlienke. Je to len jedna z mála firiem, u ktorej si reklamu pozriem rád a bez toho aby ma otravovala, úplne dobrovoľne. A nie, nie je to preto, že by som firmu miloval, je to len preto, lebo milujem jej reklamy. Dnes si pozrieme to, akým spôsobom sa snaží Apple nalákať používateľov konkurencie!

Kampaň

Nová reklamná kampaň nám ukazuje, aké je jednoduché prejsť na iPhone a aké je jednoduché telefón používať s novými výhodami, na ktoré sa konkurencia nechytá. Hovoríme napríklad o špičkovej rýchlosti či omnoho vyššej bezpečnosti, ktorú nemá nikto z konkurentov na takej úrovni, ako práve Apple. Nová reklamná kampaň je vlastne súhrn niekoľkých malých a krátkych reklám, ktoré ťa však zaujmú jednou vecou. Sú natočené neuveriteľne jednoduchým a primitívnym spôsobom, no a pritom zobrazujú všetko to, čo zobraziť majú. Ani v jednej reklame neodznie jediné slovo. Všetko sa drží len v jednoduchých heslách, ktoré sa nám striedajú na obrazovke.

- Reklama -

V podstate by sa dalo povedať, že táto kampaň je až dokonalo jednoduchá a sme zvedaví, kto na jej základe začne ako prvý Apple parodovať, pretože na to dáva výnimočný priestor. Nech už to bude ktokoľvek (alebo nakoniec nikto), tešíme sa aj na takéto reakcie, pretože nás tiež vedia dobre pobaviť.

A pre tých, ktorí možno uvažujú nad tým, že prejdú z Androidu na iPhone, určite sa toho nebojte. Súbory a aj všetky ostatné veci prenesiete naozaj rýchlo a jednoducho, máme to sami odskúšané. Migrácia dát v iPhone funguje skvele a určite s ňou nebudeš mať problém. Navyše, získaš skutočne parádny telefón, ktorý budeš milovať každý jeden deň. Oproti Androidu je to skrátka obrovský rozdiel!

https://youtu.be/R-kbqiLxZwM

https://youtu.be/8IKxOIbRVxs

https://youtu.be/poxjtpArMGc

https://youtu.be/99w8cdTcliA

https://www.youtube.com/watch?v=OmdC2eEeQAI

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here