Je celkom logické, že po otvorení Apple Parku sa tu nebude môcť len tak ktokoľvek prechádzať a spoznávať zákutia areálu, nakoľko bude asi veľmi rýchlo nájdený a vyhodený priamo ochrankou Apple. Sú zvedavci, ktorí by ale chceli vidieť, ako toto celé vyzerá a funguje a aké to je asi pracovať v Apple. Celý park by mal byť napríklad sprístupnení ľuďom, ktorí tu budu chcieť v horúcich letných mesiacoch pracovať. Verejnosť pravdepodobne dostane rôzne videá a fotky tesne po otvorení, avšak dostane ešte niečo!

Miesto pre turistov a verejnosť

Ľudia sú zvedaví a nie je nič zvláštne na tom, keď si chcú pozrieť sídlo Applu zblízka, nie len na fotkách či videách. Je nám to jasné a príde nám to aj veľmi logické. Veď je to najhodnotnejšia spoločnosť sveta, ktorá momentálne postavila jedno z najmodernejších sídiel súčasnosti.

- Reklama -

Je ekologické, dizajnovo zaujímavé a plne energeticky sebestačné. To stojí za pohľad. Ako ale, keď do Parku verejnosť nebude mať prístup?

Apple to vymyslelo veľmi jednoducho a súčasťou celého areálu má byť aj malá kaviareň spojená s výnimočným Apple Storom, v ktorom budeš môcť kúpiť predmety, ktoré v žiadnom inom Apple Store na svete nenájdeš. Je to akási pamiatka na toto miesto.

Okrem iného tu bude aj obrovská terasa s výhľadom na celý areál budúceho Apple Parku a rovnako tak všetkých budóv a zamestnancov, ktorí budú pracovať na tých najtajnejších produktoch.

Už dnes toto miesto stojí aj keď si myslíme, že len z časti. Na fotografií, ktorú zverejnila agentúra MAVERICK MEDIA, a ktorá bula zhotovená dronom môžeme vidieť ako „Kiosk“ pre turistov vyzerá.

Len dodáme, že sídlo Applu bude otvorené už o pár týždňov. V tomto období na ňom totižto finišujú stavebné práce a zamestnanci sa môžu pomaly sťahovať. O všetkom ťa ale samozrejme budeme informovať ako vždy medzi prvými! 🙂

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt maverickmedia photo of Apple campus

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.