Pokiaľ chcete jedny z najlepších TWS slúchadiel na svete a navyše ste fanúšikmi Apple, veľa iných možností, ako nákup AirPods Pro 2. generácie s USB-C portom momentálne nemáte. A hoci je cena tohto zariadenia dosť vysoká, teraz sa dá kúpiť vo veľmi výhodnej zľave, vďaka čomu na ňom slušne ušetríte. Ľutovať to nebudete ani minútu.

AirPods Pro 2. generácie majú veľmi ergonomický dizajn zakonečný silikónovými štuplami, vďaka čomu krásne zapadnú do každého ucha. Taktiež im nechýba detekcia ucha, vďaka ktorej sa dokáže spustiť /zastaviť prehrávanie skladieb. Oveľa viac vás, ale bude zaujímať kvalita prehrávania, ktorá je z našej skúsenosti špičková. Zariadenie má dokonalo vyvážené výšky, basy aj stredy a mimoriadne čistý zvuk. Svoje obľúbené skladby si vďaka tomu naplno užijete, aj keď nebudete mať maximálnu hlasitosť. Zďaleka to, ale nie je všetko.

Ešte pred tým, ako sa pozrieme na ďalšie fantastické funkcie týchto bezdrôtových slúchadiel od Apple, zamerajme sa na ich cenu. V čase uvedenia na trh sa AirPods Pro 2 predávali za 299 € a minulý rok ich Apple modernizoval o USB-C konektor, po čom cena paradoxne klesla na 279 €. Dnes je, ale situácia iná a vy môžete využiť rôzne zľavy. Vďaka ním kúpite AirPods Pro 2. generácie po kliknutí na tento odkaz už za 229 € s DPH. To v praxi znamená, že na nákupe ušetríte krásnych 50 €! Nevieme však garantovať, dokedy budú tieto akcie platiť a preto zdôrazňujeme, že ak máte o AirPods Pro 2 záujem, radšej sa poponáhľajte.

My dávame do pozornosti, že AirPods Pro 2 majú jedno z absolútne najlepších ANC (aktívne potláčanie okolitých hlukov) na trhu, vďaka čomu sa po spustení tejto funkcii ocitnete v pomyselnej oázii pokoja. Takisto si, ale viete zapnúť Transparentný režim, vďaka čomu môžete s ľuďmi okolo vás konverzovať, ako by ste ani AirPods v ušiach nemali a v neposlednom rade je tu Adaptívny režim, ktorý je takou kombináciou oboch vyššie spomenutých režimov a objavil sa v aktualizácii iOS 17.

AirPods Pro 2 tiež podporujú funkciu Nájsť a precízne vyhľadávanie, pričom dokonca ich nabíjacie puzdro, ktoré je po novom odolné voči vode a prachu v rámci normy IP67, dostalo do vienka reproduktory. Cez tie sa dokážu stratené slúchadlá ozvať, prípadne vám budú ponúkať po celý čas veľmi príjemnú interakciu. Na záver ešte spomenieme fantastickú výdrž batérie na jedno nabitie. Slúchadlá ponúkajú 6 hodín a puzdro ďalších 24 hodín (spolu 30 hodín). Vďaka tomu sú AirPods Pro 2, ktoré kúpite po kliknutí na tento odkaz v zľave už za 229 € s DPH ako stvorené aj na dlhé cestovanie.

Prečítajte si tiež  Apple v Číne uzatvorilo všetky kancelárie, obchody a tiež centrá!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -