Apple TV+ prišla ako platforma so sériou originálnych filmov a seriálov z produkcie spoločnosti Apple. Jedným z týchto seriálov je aj „The Morning Show“. Ten aktuálne získal nomináciu na Zlatý Glóbus. Jennifer Aniston a Reese Witherspoon sú nominované za najlepšie herečky v dramatickom seriály.

The Monring Show získal nomináciu na Zlatý Glóbus!

The Monring Show patril určite medzi najočakávanejšie seriály z produkcie spoločnosti Apple. Netreba sa tomu čudovať, keď za ním stojí hviezdne obsadenie ako Jennifer Aniston, Reese Witherspoon či Steve Carell. Hodnotenie 8,2/10 na IMDb nie je žiadnym prekvapením. Patrí medzi elitu, ktorú môžeme nájsť na novej platforme od Apple. Okrem neho sú mimoriadne populárne aj seriály „See“ či For All Mankind“.

The Monring Show dnes dostala nomináciu na prestížne ocenenie Zlatý Glóbus. Konkrétne by malo byť za „najlepší dramatický seriál“. To by mohlo pomôcť aj službe Apple TV+ v tom aby sa zviditeľnila. Pokiaľ skutočne Zlatý Glóbus získal, bol by to pre spoločnosť Apple obrovský úspech. Ťažko povedať, čo konkrétne sa ľuďom stojacími za nomináciami na The Monring Show páči.

Nominované sú aj Jennifer Aniston a Reese Witherspoon

Ako už bolo naznačené vyššie, nominácie prišli aj na herecké obsadenie seriálu. Konkrétne sa ho dočkali herečky Jennifer Aniston a Reese Witherspoon. Obe budú bojovať o titul najlepšej herečky v dramatickom seriáli.

The Monring Show získal nomináciu na Zlatý Glóbus! – svetapple.sk

Ceny Zlatého Glóbusu budú odovzdávané na 77th 77th Golden Globe Awards 2019 už 5. januára 2020. Celá udalosť bude navyše vysielaná na televíznej stanici NBC 5.

Čo oslovilo na The Monring Show a ktorý seriál vrámci platformy Apple TV+ považujme za najlepší?

Nás oslovila vysoká autenticita seriálu ale aj toho ako presvedčivo stvárnili herci hlavné postavy. Človek sa dokáže zžiť s príbehom do takej miery, že má pocit reality (čo by malo byť pri dramatickom diele dôležité). Jednoduchšie povedané, po tom ako sme pozerali všetky doposiaľ zverejnené diely , mali sme pocit, že mapovali dianie, ktoré je alebo bolo skutočné…

Na druhú stranu aby sme len nechválili, pilotné diely nám prišli omnoho atraktívnejšie ako tie posledné. Reč je minimálne o posledných dvoch epizódach, ktoré nás síce oslovili ale prišli nám trochu slabšie. To je však už subjektívny názor a napríklad ďalší diel môže byť pokojne vôbec najlepší. Každopádne naše hodnotenie seriálu by bolo určite 7/10.

Prečítajte si tiež  Apple TV+ pripravuje seriál "Severance". Zahrá si tu Patricia Arquette.

Pokiaľ by sme mali vybrať najlepšie dielo z produkcie Apple, naša voľba by bola jasná. Stal by sa ním „For All Mankind“. Seriál s perfektným námetom a neskutočným zvratom udalostí nás dokáže prakticky všetkých z redakcie každý týždeň v piatok alebo sobotu posadiť pred Apple TV a núti nás pozrieť si jednu epizódu s tým, že po jej skončení už netrpezlivo chceme vidieť ďalšiu… Dajte nám vedieť, ktoré seriály sa vám páčia z produkcie Applu najviac…

for all mankind natáčanie seriálu
For All Mankind – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here