„The Morning Show“ bude obohatená o ďalšieho herca a dej nadviaže na pandémiu COVID-19

Tvorcovia známeho a úspešného seriálu pracujú na pokračovaní. Podľa dostupných informácií sa môžeme tešiť aj na komika Hasana Minhaja. Hoci nepoznáme presné podrobnosti, predstavovať by mal postavu Erica, charizmatickú hviezdu, ktorá sa pripojí k spravodajskému tímu.

Zaradí sa tak medzi herecké mená ako Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Steve Carell, Billy Crudup, Mark Duplass a ďalšie, ktoré už poznáme z prvej série The Morning Show.

Zaujímavým faktom je aj informácia, že druhá séria sa začala natáčať ešte v marci 2020. No a aj keď mali všetky práce skončiť v uplynulých mesiacoch, nestalo sa tak.

Dôvodom je pandémia koronavírusu, ktorá všetko skomplikovala a predĺžila. Nakoľko sa jedná o veľmi aktuálnu tému, tvorcovia sa ju pokúsili zakomponovať priamo do seriálu.

Na záver sa patrí pripomenúť, že „The Morning Show“ je v súčasnosti jediným dielom, ktoré bolo nominované na niekoľko ocenení Zlatého Glóbusu.

Billy Crudup získal okrem toho cenu Emmy za najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe. Do komentára nám napíšte, ako vnímate tento seriál vy. Zaujal vás alebo to nie je vaša šálka kávy?

Prečítajte si tiež  Pozrite sa do zákulisia seriálu „The Morning Show“.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.