Jeden z najlepších seriálov na platforme Apple TV+ sa čoskoro dočká pokračovania. Pokiaľ bude situácia ideálna, na obrazovky by sa mohol dostať už koncom októbra alebo začiatkom novembra 2020. Utajený zdroj hovorí o 1. novembri, no okolo tejto informácie sa vytvorili isté pochybnosti.

„The Morning Show“ sa vráti už v novembri 2020!

Ani tvorcovia najúspešnejšieho seriálu na Apple TV+ to nemajú ľahké. Natáčanie „The Morning Show“ muselo byť dokonca pozastavené, kvôli pandémii COVID-19. Pri tejto práci medzi sebou komunikuje mnoho osôb v tesnej blízkosti a tak tu existovalo možné riziko z potencionálneho nakazenia. Preventívne nechcel nikto nič riskovať.

Dnes sme sa vďaka utajenému zdroju od CNN dozvedeli, kedy by mohla prísť očakávaná, druhá séria. Podľa informácii je jej debut naplánovaný na 1. novembra 2020, no tento dátum sa môže vplyvom aktuálnej pandémie posunúť. Ako podotýkajú niektoré zahraničné média, hoci to na prvý pohľad vyzerá dôveryhodne, v skutočnosti to nemusí byť pravda. 1.11. vychádza na nedeľu a Apple svoje seriály uverejňovalo (skoro) vždy v piatok alebo potom v sobotu.

Billy Crudup z "The Morning Show" je najlepším hercom vo vedľajšej úlohe.
Billy Crudup z „The Morning Show“ je najlepším hercom vo vedľajšej úlohe.

Z tohto pohľadu je teda oveľa pravdepodobnejší príchod novej série „The Morning Show“, v ktorej si zahrá Jennifer Aniston, Reese Whiterspoon, Steve Carell či Billy Crudup niekedy 30. októbra alebo potom 6. novembra 2020. V oboch prípadoch sa jedná o piatok, takže by Apple neporušilo svoju „tradíciu“.

Dobre je tiež poznamenať, že hoci služba Apple TV+ doteraz používateľov veľmi nenadchla, čoskoro sa to môže zmeniť. Práve nové série kvalitných seriálov a mnohé iné pripravované snímky, môžu byť dôvodom, prečo si za platformu zaplatiť. Nechajme sa prekvapiť. Zatiaľ máme Apple TV+ vrámci jedného roka zadarmo. Napriek tomu, že sa v službe nachádza málo obsahu, vo všetkých prípadoch je kvalitný a originálny čo musíme oceniť.

Apple si v "The Morning Show" robí reklamu pomerne často. Svoje produkty dáva v prieme na každý 32 záber.
Apple si v „The Morning Show“ robí reklamu pomerne často. Svoje produkty dáva v prieme na každý 32 záber.
Prečítajte si tiež  Toto sú produkty od Apple, na ktoré sa môžeme s istotou tešiť v roku 2022
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.