Ochorenie COVID-19 sa veľmi rýchlo šíri po celom svete. Nakazil sa aj legendárny herec Tom Hanks, ktorý sa nakazil pravdepodobne od štábu, počas nakrúcania v Austrálii. Z preventívnych dôvodov sa preto odkladá aj práca na druhej sérii „The Morning Show“.

Natáčanie druhej série„The Morning Show“ pozastavené kvôli koronavírusu.

Informácie z pozadia spoločnosti Apple hovoria, že pokračovanie jedného z najdôležitejších seriálov, pre platformu Apple TV+, príde možno neskôr, ako sa pôvodne plánovalo. Dôvodom je samozrejme epidémia koronavírusu, ktorá sa nekontrolovateľne šíri po celom svete. Tvorcovia sa teda rozhodli prerušiť prácu a tak celý štáb odložil kamery, aby vyhovel bezpečnostnému opatreniu.

Samotný krok urobilo štúdio Media Res po konzultácii so spoločnosťou Apple. V tomto prípade ide len o preventívne opatrenie. Neprišlo preto, lebo by niekto koronavírusom cnakazil a všetci by museli ísť do karantény. V týchto ťažkých dňoch je ale jednoduchšie, ak človek ostane radšej doma. Navyše na filmovom pľaci sa denne pohybujú desiatky rôznych ľudí, ktorí sú neustále navzájom v mimoriadne blízkom kontakte. Toto rozhodnutie teda považujeme za rozumné a bezpečné.

Svoje stanovisko k celej situácii povedal Michael Ellenberg, CEO Media Res. Ten svetu prezradil, že samotná druhá séria „The Morning Show“ je aktuálne z polovice hotová. To kedy sa dočkáme jej premiéry, zatiaľ vôbec netušíme. Každopádne môžeme ale s istotou povedať, že hviezdy ako Reese Witherspoon, Jennifer Aniston a Steve Carrell, budú mať v následujúcich týždňoch „herecké voľno“.

Apple si v "The Morning Show" robí reklamu pomerne často. Svoje produkty dáva v prieme na každý 32 záber.
Natáčanie druhej série „The Morning Show“ pozastavené kvôli koronavírusu.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.