Každý už pravdepodobne vie, že nás včera opustil legendárny basketbalista Kobe Bryant. Vo veku 41 rokov zahynul pri havárii vrtuľníka v kalifornskom Calabasase. Na palube sedela okrem siedmych ďalších cestujúcich aj jeho 13-ročná dcéra, ktorá tiež nešťastne prišla o život. Tima Cooka evidentne táto udalosť veľmi zasiahla. Vyjadril to v novom Tweete.

Tim Cook – „Obdivoval som jeho ľudskosť“

Jeden z najlegendárnejších športovcov v histórii už nie je medzi nami. Jeho pamiatku si okrem iných uctil aj generálny riaditeľ spoločnosti Apple. Vo svojom príspevku na sociálnej sieti Twitter napísal:

- Reklama -

Mám zničené a zlomené srdce z odchodu Koba Bryanta. Obdivoval som jeho atletickú zdatnosť z diaľky a jeho ľudskosť zblízka. Bol originál. Naše myšlienky a modlitby posielame jeho rodine, priateľom a fanúšikom. RIP.

Legendárny Bryant sa objavil aj v reklame od spoločnosti Apple. Šlo o propagáciu štvrtej generácie populárnej Apple TV v roku 2016. Kampaň niesla názov „Father Time“ a zahral si v nej aj herec Michael B. Jordan, ktorého môžeme poznať napríklad z filmu Creed. Podľa mnohých bol Kobe jednou z najlepších a najvtipnejších celebrít, ktoré sa kedy v Apple reklamách objavili.

Pokiaľ si chcete pozrieť samotné video, nachádza sa hneď pod originálnym tweetom Tim Cooka, kde vyjadril kondolenciu. Snímok má len jednu minútu ale pokiaľ ste boli fanúšikom basketbalistu, určite vás poteší. Odpočívaj v pokoji Kobe.

Tim Cook - „Obdivoval som jeho ľudskosť“. Kobe Bryant inšpiroval aj CEO Apple.
Tim Cook – „Obdivoval som jeho ľudskosť“. Kobe Bryant inšpiroval aj CEO Apple.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.