Spoločnosť Apple oznámila, že dlho očakávaný film „Finch“ s Tomom Hanksom bude mať premiéru na streamovacej službe Apple TV+ už 5. novembra 2021. Zároveň zdieľala aj prvý záber zo snímku, ktorý má navnadiť divákov.

Novinka má vraj veľký potenciál zabojovať o tie najprestížnejšie ocenenia a bude sa točiť okolo muža, robota a psa, ktorí spolu tvoria zvláštnu rodinu v post-apokalyptickom opustenom svete.

Technologický gigant získal práva na film Finch ešte začiatkom tohto roka po tom, čo ponúkol najvyššiu čiastku spomedzi všetkých ostatných streamovacích služieb.

Natáčanie prebiehalo v Novom Mexiku od februára do mája 2019 a dielo bolo hotové už niekedy v polovici roku 2020. Kvôli pandémii COVID-19 sa ale Finch nedostal do kín a tak si hľadali jeho tvorcovia inú cestu k divákovi.

Tom Hanks na Apple TV+ už druhýkrát 

Je zaujímavé, že pôjde v poradí už o druhý veľkofilm na Apple TV+, v ktorom si zahrá legendárny Tom Hanks. Ten sa na tejto platforme poprvýkrát ukázal ešte minulý rok pri debutovom snímku Greyhound.

Tom Hanks GreyhoundUvidíme, akým smerom sa bude streamovacia služba uberať v najbližších mesiacoch či rokoch. V súčasnosti ani zďaleka nenapĺňa štandardy a množstvo obsahu, ktorým disponuje konkurencia. Na druhej strane, všetky filmy a seriály na Apple TV+ sú exkluzívne, čo je taktiež zaujímavé.

Dajte nám vedieť do komentára, aký máte názor na Apple TV+ vy. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

 

Prečítajte si tiež  Zabudnite na lepiacu pásku. Takto schováte AirTag do kolobežky omnoho nenápadnejšie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here