V marci sa zrejme bude konať Keynote!

0

Apple musí každý jeden rok predstaviť niekoľko nových produktov. Tých je ale toľko, že sa to na jeden Keynote jednoducho zvládnuť nedá. Podľa najnovších odhadov DigiTimes by sme sa mohli dočkať začiatku toho procesu (počas tohto roka) už niekedy v marci. Niektorí výrobcovia sa už dnes pripravujú na zvýšenie objednávok. 

Marec?

Predstavovať treba hneď od začiatku roka aby mali produkty svoj čas na trhu a aby neprišli v tesnom závese za sebou. Všetci vieme, že majú dosť vysokú cenovku a používatelia by si ich jednoducho nemohli kúpiť niekoľko naraz. Apple ich preto inovuje postupne. Server DigiTimes dnes prišiel so zaujímavými informáciami, ktoré pochádzajú z dodávateľského reťazca v Číne. Podľa nových správ sa už niektorí výrobcovia pripravujú na zvýšenie objednávok od Applu aby v roku 2018 pomohli s výrobou produktov ako iPhone, iPad, MacBook či s hodinkami Apple Watch.

Pokiaľ sa bude konať Keynote už v marci, samozrejme nevieme presne povedať, aké produkty na nej uvidíme. Dokonca nie je ani na 100% potvrdená konferencia (zmena sa môže odohrať napríklad aj aktualizáciou Apple Store a Apple Online Store tak ako je zvykom). Vzhľadom na to, že to budú dva roky od predstavenia iPhonu SE, mohla by prísť jeho druhá generácia. Rovnako tak by sme sa mohli dočkať iPhonu 8 a iPhonu 8 Plus v edícii PRODUCT (RED). Ostávajú nám ale ešte napríklad aj nové, vylepšené iPady Pro, ktoré ponúknu displej na celej prednej strane a tiež funkciu Face ID. Odomykanie tvárou by sa mohlo dostať aj do MacBooku. Apple teda má čo aktualizovať. Otázne je, či sa DigiTimes so svojimi predpoveďami trošku neponáhľa.

Keynote - svetapple.sk

Keynote – svetapple.sk

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk