Spoločnosť Apple pripravuje nový prírastok do svojej rodiny bezdrôtových slúchadiel. Nebude sa však jednať o jeden z modelov AirPods, ale prémiové Beats, ktoré dostanú niekoľko nových vychytávok.

Podľa informácií z podcastu Connected a od anonymného zdroja prostredníctvom Redditu, sa jablková spoločnosť už čoskoro vytasí s novým modelom Beats Studio Pro. Má ísť o cenovo dostupnejší náprotivok pre AirPods Max od Beats by Dr. Dre.

Nové Studio Pro budú ponúkané v štyroch farbách vrátane čiernej, námorníckej modrej, pieskovej a tmavohnedej. Vizuálom sa budú veľmi podobať slúchadlám Beats Studio 3, no v prípade funkcií sa dočkáme upgradov.

Beats Studio budú Pro po každej stránke

Jednou z najpodstatnejších noviniek je port USB-C, ktorý nahradí doterajší micro-USB na nabíjanie. Nebudú chýbať ani lepšie mikrofóny, optimalizované zvukové profily a nové puzdro na prenášanie.

Beats Studio Pro
Zdroj: MacWorld

Beats sa stará aj o používateľov systému Android, ktorým ponúkne podporu funkcií ako sú Fast Pair a Find My Device. Slúchadlá si naviac nechajú 3,5mm konektor pre káblový vstup. Ten nemajú ani spomínané AirPods Max.

Beats Studio Pro by mali mať podobne ako Studio Buds+ vylepšené aktívne potlačenie hluku a dlhšiu výdrž batérie. Podľa predbežného úniku by sa tento model mal v Európe predávať za približne 399 EUR, čo je rovnaká cena ako pri modeli Studio 3.

Dôkazy o blízkom predstavení Studio Pro sa už objavili v kóde systému macOS 13.4, no gigant z Cupertina ich ešte stále oficiálne neoznámil. Viac informácií by malo byť k dispozícii bližšie k údajnému dátumu uvedenia na trh, ktorý by sa mal uskutočniť 19. júla.

Prečítajte si tiež  AirPods Max 2. generácie sa ukazujú na nových konceptoch. Dizajnovo sa približujú k Apple Vision Pro

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -