Apple TV+ oznámila na septembrovej keynote nečakaný seriál SEE, ktorý si vo svete získal veľkú popularitu. Mal zaujímavý a pútavý dej a v hlavnej úlohe si tu zahral Jason Momoa. Na úspech by mala nadväzovať aj druhá séria, ktorá je akurát v štádiu tvorby. Zahrať by si tu mohol ďalší známy herec, Adrian Paul.

V SEE si zahrá ďalší známy herec.

Pokračovanie SEE by mohlo byť veľkolepé. Seriál ma na to určite už dnes silné predpoklady. Fanúšikovia majú pochopiteľne veľké očakávania. Presne preto je dôležité aj herecké obsadenie, ktoré by malo mať predovšetkým zvučné mená. No a toho sa zrejme dočkáme. Len prednedávnom sme vás informovali o tom, že v SEE si zahrá Dave Bautista. Bývalý profesionálny wrestler, ktorý hral napríklad vo filme Strážcovia galaxie.

V druhej sérii seriálu SEE si zahrá aj Dave Bautista!
V druhej sérii seriálu SEE si zahrá aj Dave Bautista!

Dnes na verejnosť uniklo ďalšie meno. Konkrétne by to mal byť Adrian Paul. Informácie dokonca hovoria o tom, akú postavu bude stvárňovať. Malo by ísť o Lorda Harlana, ktorý je vládcom najsilnejšieho mesta v kráľovstve. Môžeme teda predpokladať, že sa bude v tomto smere jednať o hlavnú postavu.

Zatiaľ však viac informácii nemáme. To, kedy sa dočkáme druhej série SEE zatiaľ spoločnosť Apple vrámci svojej platformy nezverejnila. Myslíme si ale, že to bude koncom tohto roka (až po novembri).

Apple TV+ ako platforma začala dobre, no v poslednej dobe veľmi sklamala. Možno sa to ale všetko zmení po tom, ako bude mať stály príjem od platiacich používateľov. Ten by mal prísť práve po novembri 2020, kedy mnohým skončí alebo začne končiť bezplatné ročné členstvo. Uvidíme teda, ako to dopadne, každopádne sa na novú sériu SEE mimoriadne tešíme.

Tak isto sa tešíme aj na druhé série „The Morning Show“ alebo „For All Mankind“. Ktorý seriál ste si vrámci platformy najviac obľúbili vy?

V SEE si zahrá ďalší známy herec. Bude mať zrejme jednu z hlavných postáv.
V SEE si zahrá ďalší známy herec. Bude mať zrejme jednu z hlavných postáv.
Prečítajte si tiež  Budú sa v Európe vyrábať čipy pre iPhone? Možno áno
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.