Jeden z najväčších hitov platformy Apple TV+ dostane nové herecké obsadenie. SEE by sa malo dočkať Davida Bautistu, ktorého môžeme poznať aj z „Guardians of Galaxy“. Tu si zahral rolu Draxa. Bautista by sa mal v seriáli objaviť po boku Jasona Momou, ktorý v prvej sérii stvárňoval jednu z hlavných postáv.

V druhej sérii SEE si zahrá aj Dave Bautista!

O najnovšie informácie sa postaral magazín Deadline. Wrestlingový zápasník a dnes už aj herec Dave Bautista dostane šancu aj na platforme Apple TV+. Bližšie informácie ohľadom jeho role samozrejme zatiaľ nie sú známe. Vzhľadom ale na to, ako seriál SEE zatiaľ vyzerá, osoba ako Bautista sa sem náramne hodí. Všetko sa odohráva v prírode, v ďalekej budúcnosti dávno po tom ako ľudstvo stratilo zrak po tom, čo mu ho vzal vírus.

- Reklama -

Zrazu sa ale predsa len objaví niekto, kto zrak má, čo je hlavným predmetom zápletky. V SEE sme sa dočkali pomerne veľkého množstva najrôznejších bojov a napínavých situácii. Je to teda skvelá show pre fanúšikov akcie a drámy. Pokiaľ ste ešte seriál nevideli, mali by ste to zmeniť. Určite vám ho odporúčame. Zatiaľ samozrejme nie je jasné, kedy sa presne dočkáme pokračovania. Všetky pilotné diely boli vydané ešte minulý rok.

Tak či onak by už v Apple mali pracovať na viacerých úspešných seriáloch. V prvom rade je to fenomenálna „The Morning Show“, geniálny „For All Mankind“, séria kratších epizód „Dickinson“ a napokon aj „SEE“.

Pokiaľ vás teda tento obsah na platforme Apple TV+ bavil, môžete sa tešiť na pokračovanie. Jablková spoločnosť okrem iného pripravuje aj ďalšie novinky. Pred pár dňami bol zverejnený trailer ku krátkym epizódam seriálu „Mythic Quest“. Tak isto by sme sa mali dočkať aj série Severance. V neposlednom rade môžeme spomenúť dokumentárnu sériu „Visible Out on Television“. Na čo sa najviac tešíte vy?

V druhej sérii seriálu SEE si zahrá aj Dave Bautista!
V druhej sérii seriálu SEE si zahrá aj Dave Bautista! – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.