Rok 2020 bol v oblasti eventov veľmi prekvapivý. Najskôr sme sa v septembri dočkali akcie, kedy Apple prezentovalo nové Apple Watch Series 6 a SE, iPad Air 4. generácie a tiež základný iPad 9. generácie. V októbri prišiel iPhone 12 vo všetkých verziách spolu s HomePodom mini a v novembri nové počítače Mac s procesorom M1 – Apple Sillicon.

Je veľmi zriedkavé, aby Apple uskutočnilo v druhej polovici roka (navyše po letných prázdninách) až tri samostatné udalosti. Vďaka prestížnemu leakerovi Markovi Gurmanovi (presnosť 88,8 %) z agentúry Bloomberg teraz vieme, že sa to v priebehu budúcich mesiacov nebude opakovať.

- Reklama -

Už „iba“ dve udalosti v roku 2021

Technologický gigant si na najbližšie obdobie pripravuje iba dve prezentácie, pričom prvá sa odohrá už zajtra, 14. septembra o 19:00 hodine nášho času.

Jej názov je California Streaming a dočkáme sa na nej iPhonu 13, Apple Watch Series 7, AirPods 3 a iPadu 9. generácie.

O pár týždňov neskôr, v októbri alebo v novembri (tento mesiac je pravdepodobnejší) ale Apple uskutoční ešte jeden event, na ktorom nám bude prezentovať jednak nové počítače Mac a taktiež iPad mini 6. generácie.

Je taktiež možné, že iPad 9. generácie nepríde v septembri ale až na tomto druhom evente, konajúcom sa o jeden či dva mesiace neskôr.

Dajte nám vedieť do komentára, čo si o tomto rozdelení myslíte vy. Je podľa vás reálne alebo nie? Tešíme sa na všetky vaše reakcie a názory.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -