Bezdrôtové slúchadlá so super zvukom aj technológiami sa dnes dajú kúpiť extrémne lacno. Len si musíte vedieť vybrať. Ak vyžadujete ANC, dlhú výdrž batérie či vysokú kvalitu prehrávania, Xiaomi Redmi Buds 4 sú pre vás, ako stvorené. Kúpite ich pri tom za takú nízku cenu, že tomu ani nebudete veriť

Slúchadlá Xiaomi Redmi Buds 4 majú 10 mm meniče a podporujú Hi-Fi kvalitu prehrávania hudby, čo vám v dnešnej dobe nevedia ponúknuť dokonca ani prémiové AirPods Pro 2. generácie. Taktiež majú aktívne potláčanie okolitých zvukov (ANC), ktoré funguje s vysokou účinnosťou, až na úrovni 99,3 %. Slúchadlá vďaka tomu utlmia až 43 decibelov a zďaleka nejde o ich posledný benefit.

Kým sa dostaneme ku ďalším výhodám, pozrime sa na cenu, ktorá je až šokujúco nízka. Napriek tomu, čo všetko dokážu, Xiaomi Redmi Buds 4 sa štandardne predávajú len za 79,99 € s DPH, čo je zhruba 3,5x menej, než za koľko Apple predáva AirPods Pro 2. Po kliknutí na tento odkaz ich však kúpite za 55 € s DPH, vďaka čomu ešte ušetríte veľmi slušných 24,99 €. Je to teda ponuka, ktorú by bola obrovská škoda nevyužiť. Nevieme vám totiž garantovať, dokedy bude táto cena platiť.

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro sú v zľave. Lacná alternatíva pre AirPods má ANC a podporu HiFi
Zdroj: YouTube / Paul Tech Tv (úprava redakcie)

Ako sme sľúbili vyššie, pri kvalitnom Hi-Fi prehrávaní, ANC či nízkej cene to so slúchadlami Xiaomi Redmi Buds 4 zďaleka nekončí. Majú totiž aj výbornú výdrž batérie na jedno nabitie. Samotné slúchadlá zvládnu fungovať samé o sebe cca 9 hodín a spolu s puzdrom až 36 hodín. To sa hodí v škole, v práci ale aj na dlhých cestách v lietadle, kde oceníte práve aktívne potláčanie okolitých hlukov. Už vás nebudú vyrušovať prúdové motory ani hluční pasažieri. Xiaomi Redmi Buds 4 majú aj odolnosť voči vode v rámci normy IPX4 (dážď, pot) a s technológiou Bluetooth 5.3 sa pripoja ku vášmu iOS / Android zariadeniu aj na vzdialenosť 10 metrov.

Suma sumárom, Xiaomi Redmi Buds 4 majú vlastne veľmi podobnú výbavu, ako také AirPods Pro 2. generácie s tým rozdielom, že sú približne 3-4x lacnejšie a nedostanete tak dokonalú integráciu v rámci Apple ekosystému. Keď si však vezmete, že ich po kliknutí na tento odkaz kúpite len za 55 € s DPH, sami seba sa musíte opýtať, či vám výhody AirPods Pro 2 vlastne stoja za to. Veď aj Xiaomi Redmi Buds 4 budú dobre fungovať s iPhonom a vydržia vám roky. Rozhodnutie nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Inteligentná zásuvka TP-link Tapo P100 je v zľave. Keď uvidíte, aká je lacná, zrejme jej neodoláte

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -