Ján Brezina sa na našej stránke objavuje pomerne často. Na YouTube vytvára zaujímavé videá, ktoré sú plne tématiky spoločnosti Apple. V praxi je to profesionálny fotograf, Apple certifikový tréner a mnoho iného… Svoje povolania ale momentálne vykonávať nemôže, a tak sa rozhodol dopísať knihu, na ktorej pracuje už 2 roky. Aj vy môžete podporiť jej vydanie.

Zaujímavá kniha „Jak na Apple fotky“ môže vyjsť aj vďaka vám!

Dopredu uvádzame, že v tomto prípade sa nejedná o žiadnu platenú reklamu. Jána Brezinu ale sledujeme už celé roky (od čias videocastov DIGIT) a považujeme ho experta v oblasti spoločnosti Apple. Jeho najnovší projekt „Jak na Apple Fotky“ nám príde veľmi zaujímavý a prínosný pre používateľov s jablkovým smartfónom (prípadne iPadom).

Nakoľko je situácia kvôli koronavírusu taká, aká je, mnohým ľuďom vrátane Jána to značne skomplikovalo život, po stránke príjmov. Presadzujeme myšlienku, že v týchto ťažkých časoch si musíme pomáhať a preto sem pridávame tento odkaz (https://www.startovac.cz/projekty/jak…), kde sa prekliknete priamo k celému projektu.

Na výber máte viacero možností ako autora knihy podporiť a takisto môžete získať zľavu na hotový produkt, alebo iné zaujímavé benefity. My samozrejme držíme palce, aby sa podarilo vyzbierať čo najviac peňazí a dúfame, že sa knihu podarí dokončiť. Ak chcete vedieť viac o pripravovanej knihe, odporúčame vám pozrieť si následujúce video. Tak čo, idete do toho?

Prečítajte si tiež  Apple chystá ďalšiu revolúciu pre Siri. Po novom bude jej používanie ešte jednoduchšie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.