Ján Brezina sa na našej stránke objavuje pomerne často. Na YouTube vytvára zaujímavé videá, ktoré sú plne tématiky spoločnosti Apple. V praxi je to profesionálny fotograf, Apple certifikový tréner a mnoho iného… Svoje povolania ale momentálne vykonávať nemôže, a tak sa rozhodol dopísať knihu, na ktorej pracuje už 2 roky. Aj vy môžete podporiť jej vydanie.

Zaujímavá kniha „Jak na Apple fotky“ môže vyjsť aj vďaka vám!

Dopredu uvádzame, že v tomto prípade sa nejedná o žiadnu platenú reklamu. Jána Brezinu ale sledujeme už celé roky (od čias videocastov DIGIT) a považujeme ho experta v oblasti spoločnosti Apple. Jeho najnovší projekt „Jak na Apple Fotky“ nám príde veľmi zaujímavý a prínosný pre používateľov s jablkovým smartfónom (prípadne iPadom).

- Reklama -

Nakoľko je situácia kvôli koronavírusu taká, aká je, mnohým ľuďom vrátane Jána to značne skomplikovalo život, po stránke príjmov. Presadzujeme myšlienku, že v týchto ťažkých časoch si musíme pomáhať a preto sem pridávame tento odkaz (https://www.startovac.cz/projekty/jak…), kde sa prekliknete priamo k celému projektu.

Na výber máte viacero možností ako autora knihy podporiť a takisto môžete získať zľavu na hotový produkt, alebo iné zaujímavé benefity. My samozrejme držíme palce, aby sa podarilo vyzbierať čo najviac peňazí a dúfame, že sa knihu podarí dokončiť. Ak chcete vedieť viac o pripravovanej knihe, odporúčame vám pozrieť si následujúce video. Tak čo, idete do toho?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.