Instagram sa za posledných 10 rokov poriadne zmenil. Kým kedysi bola táto sociálna sieť oddaná výhradne fotkám, dnes tlačí do popredia videá, aby dokázala konkurovať TikToku.

A aj keď to funguje dobre a počet používateľov neustále rastie, aplikácia (ako aj webová stránka) obsahovala viacero slabín, ktoré dlho nikto neriešil. Ako píše portál Macrumors, teraz sa to našťastie zmení.

Šéf Instagramu Adam Mosseri totiž dnes ráno oznámil niekoľko nových funkcií, ktoré pribudnú do platformy, vrátane prepracovanej webovej stránky. Instagram predstavuje nový dizajn webu Instagram.com, pretože mnohí ľudia navštevujú túto sociálnu sieť skrz svoj počítač.

Reklama

Mosseri opisuje nový dizajn ako prehľadnejší, rýchlejší a jednoduchší na používanie, pričom jeho rozloženie bolo navrhnuté tak, aby využívalo výhody väčších monitorov. CEO Instagramu uviedol, že sociálna sieť sa snaží, aby bola stránka čo najlepšia.

Aby toho ale nebolo málo, Instagram dnes oficiálne oznámil, že do jeho aplikácie pribudne plánovanie príspevkov. Práve táto funkcia tu roky chýbala ako soľ. Vďaka tejto „maličkosti“ budete môcť nový príspevok naplánovať s predstihom až na 75 dní. Konečne!

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  WhatsApp dostal veľkú aktualizáciu - jej súčasťou sú aj prepracované miznúce správy!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here