O príchode skladacieho smartfónu z dielne spoločnosti Apple sa hovorí už niekľoko rokov. Zatiaľ čo konkurencia už dávno takýmito zariadeniami disponuje, Apple na seba stále necháva čakať. Zdá sa, že jeden z produktov jablkového portfólia dostane pred iPhonom prednosť. Spoločnosť pracuje na vývoji skladacieho iPadu.

Túto správu potvrdil aj známy analytik Ming-Chi Kuo, ktorý očakáva príchod novej generácie iPadov s poriadnou zmenou. V najbližších deviatich až dvanástich mesiacoch by nemali byť uvedené žiadne väčšie modely iPadov, nakoľko sa Apple sústredí práve na vývoj tohoto produktu.

Najnovší prieskum analytika naznačuje, že skladací iPad bude využívať technológiu materiálov z uhlíkových vlákien, aby bol ľahký a odolný. Za výrobou komponentov pre zariadenia má stáť čínsky dodávateľ Anjie Technology.

Skladací iPad? Takto by mohol vyzerať.
Zdroj: MacRumors

Nie je to prvýkrát, čo sme počuli odhady o tom, že Apple plánuje uviesť na trh skladací iPad. Správa analytikov zo spoločnosti CCS Insight z októbra minulého roka poukazovala na fakt, že spoločnosť Apple plánuje v roku 2024 použiť skladací iPad ako skúšobný model pre skladacie technológie predtým, ako ich použije v iPhone.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Pripravte sa! O 10 minút začína WWDC 2022
Môže ťa zaujímať
- Reklama -