Apple dnes po boku systémových aktualizácií a nových zariadení oznámilo aj tri nové funkcie, ktoré pribudnú na slúchadlá AirPods Pro 2.

Trojica vychytávok v zložení Adaptive Audio, Personalizovanej hlasitosti a Rozpoznania konverzácie dorazí už na jeseň. Všetky spomínané aktualizácie budú využívať strojové učenie. Poďme sa na ne spolu pozrieť v nasledujúcich odstavcoch.

Funkcia Adaptive Audio

S funkciou Adaptive Audio si môžete užiť najlepší zvukový zážitok v každej situácii. Táto funkcia dynamicky kombinuje režim Transparentného odposluchu a Potláčania hluku, aby poskytla optimálnu reguláciu hluku.

Apple tvrdí, že slúchadlá AirPods Pro 2 dokážu rozpoznať vaše prostredie a prispôsobiť mu svoj zvuk. V praxi to bude fungovať tak, že ak sa pohybujete v hlučnom prostredí, funkcia Adaptive Audio automaticky zníži konkrétny hluk.

Zdroj: Apple

Personalizovaná hlasitosť

Vychytávka s názvom Personalizovaná hlasitosť ponúkne možnosť ako si nastaviť hlasitosť podľa svojich preferencií. Táto funkcia využíva strojové učenie na pochopenie vášho spôsobu počúvania a prispôsobuje sa mu. Napríklad, keď počúvate hudbu na nízkej hlasitosti, funkcia Personalizovaná hlasitosť ju mierne zvýši, aby ste lepšie počuli detaily.

Rozpoznanie konverzácie

S funkciou Rozpoznanie konverzácie budete môcť jednoduchšie komunikovať s ľuďmi okolo vás bez toho, aby ste museli čokoľvek prestavovať na slúchadlách či iPhone. Táto funkcia rozpozná, keď začnete hovoriť a automaticky zníži hlasitosť hudby a zameria sa na hlasy okolo vás.

Zdroj: Apple

Pre všetky modely slúchadiel AirPods Apple tiež zlepšilo niektoré existujúce funkcie. Napríklad funkcia automatického prepínania teraz funguje rýchlejšie a jednoduchšie medzi pripojenými zariadeniami. Apple tiež pridalo novú možnosť stlmenia a vypnutia zvuku, ktorá umožňuje rýchlu akciu stlačením Digital Crown na AirPods Max.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  V Taliansku vyrábajú oblečenie Steve Jobs!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -