Niekedy by sa mohlo zdať, že Apple to v prípade predstavovania nových produktov z času na čas preháňa. Čoraz častejšie sa však objavuje scenár, že niektoré zo zariadení sa medzigeneračne nedočkajú takmer žiadnych väčších zmien. Podobne tomu môže byť s niektorými jablkovými produktami tento rok. Spoločnosť Apple podľa odhadov neplánuje na rok 2023 žiadne významné aktualizácie pre iPad, AirPods, Apple TV ani Apple Watch.

Očakáva sa, že spoločnosť Apple na jar tohto roku oznámi svoj headset pre virtuálnu a zmiešanú realitu. Vzhľadom na tento fakt zrejme Apple odpúta pozornosť od ostatných produktov vo svojom portfóliu.

- Reklama -

Podľa známeho analytika Marka Gurmana sa tento rok neočakávajú žiadne významné aktualizácie iPadu. Najbližší väčší update by sa mal uskutočniť v prvej polovici roka 2024 s 11″ a 13″ iPadom Pro s OLED displejom. Spoločnosť Apple však môže predstaviť menšie vylepšenia špecifikácií pre základné modely iPad, iPad mini a iPad Air.

Apple zariadenia s Apple Music
Zdroj: Apple

Pokiaľ ide o modelový rad AirPods, tento rok taktiež nemožno očakávať žiadne významné aktualizácie. To by mohlo vylúčiť možnosť debutu aktualizovanej verzie AirPods Max. AirPods Max sú najzastaranejším produktom z radu slúchadiel spoločnosti Apple, preto je toto tvrdenie najväčším žolíkom.

Pokiaľ ide o hodinky Apple Watch, očakáva sa podobný variant. Záujemcovia môžu očakávať niekoľko menších vylepšení výkonu, no žiadny redizajn nie je v pláne. Aký produkt by ste chceli tento rok od Apple vidieť vy? Podeľte sa s nami o názor v sekcii komentárov.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -